Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wrócić do 7.0 na S8

(Temat utworzony: 05-02-2018 06:10 PM)
510 Wyświetlenia
Grzesiek_pl
Explorer
Opcje

Cześć, jakieś pomysły na ten błąd?

1.JPG2.JPG

3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Uruchom telefon normalnie podłącz i skorzystaj z opcji przeinstalowania sterowników i rozpocznij wszystko od nowa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Grzesiek_pl
Explorer
Opcje

Szewcu Ty to serio nabijasz tylko puste posty. Możesz smiało wstapić do Chatu Samsugna jako pomoc techniczna która po 20 min zaoferowała mi wizytę w serwisie sugerując 'uszkodzenie plików sterujących portem usb w telefonie'.. Kroki które sugeruje aplikacja SmartSwitch są niepomocne.

Rozwiązanie problemu to ręczne usunięcie z folderu System32 sterowników dot. samsunga oraz wgranie sterowników ogólnych do urzadzeń Android MTP. Następnie w moim przypadku pomogło ustawienie trybu zgodności dla SmartSwitch ( uruchom jako windows 8.1 ). Dopiero po tym zabiegu aplikacja ruszyła. 

Dodatkowy bug: Po downgradzie do 7.0 aplikacja SmartSwitch sugeruje, że na telefonie mam 8.0. Odczyt albo wynika ze zlinkowanego z IMEI numeru wersji na serwerach, albo innego powiązania, bo zwiastunem oreo to raczej to nie jest :winking-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Drogi Grzesiu, nie nabijam pustych postów. Chciałem Ci pomóc zaczynając od najprostszego rozwiązania. Przerobiłem downgrade i proces ponownej instalacji bety. I wyobrażasz sobie, że wszystko przeszło bez najmniejszych problemów.
To nie moja wina, że masz/miałeś bur... bałagan :winking-face: w okienkach.

Widać, niektórzy nie lubią gdy inni starają się im pomóc. Czyżby nabijali puste posty i pisali je tylko dla siebie?! :face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like