Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

problem dotyczący aplikacji będącej "budzikiem" w Samsung Galaxy S8

(Temat utworzony: 19-12-2018 02:41 PM)
1190 Wyświetlenia
judash
Explorer
Opcje

cześć,

mam problem ze swoim nowym telefonem galaxy s8, a dokładniej z aplikacją będącą moim "budzikiem". dotychczas miałem SpotOn Timer, ale myśląc iż to ta aplikacja sama w sobie jest problemem - odinstalowałem ją i zainstalowałem MyAlarm, ale problem trwa...
po ustawieniu budzika na daną godzinę, on po prostu mi nie dzwoni, gdy jest wygaszony/nieużywany. dopiero jak wezmę go do ręki i ustawię alarm cały czas używając mi - włącza się. ktoś umie mi dopomóc?

dzięki.

0 Like
8 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A sprawdzałeś, czy aplikacja jest jeszcze wspierana? Na jaką wersję systemu była tworzona i z kiedy jest ostatnia aktualizacja dla niej.

Sprawdź jeszcze, czy nadałeś jej wszystkie wymagane uprawnienia.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Polecam fabryczną aplikację Zegar, której używam między innymi jako budzika. Nigdy mnie nie zawiodła. Nie jest mocno rozbudowana, ale spełnia swoje zadanie. Chyba, że zależy Ci na dodatkowej funkcjonalności, ale jeżeli jeszcze nie miałeś okazji jej sprawdzić to zachęcam do tego.


judash
Explorer
Opcje

Zakładam, że poprzez "wspieranie" masz na myśli aktualizacje? Z tego co sprawdziłem, ostatnia aktualizacja pochodzi z 13 listopada br., ale co do wersji systemu - to już niezbyt wiem jak to sprawdzić...

Co do uprawnień, to dałem wszystkie wymagane zezwolenia przy instalacji, ale co to było - nie pamiętam ;/

EDIT: w informacjach o aplikacji w teelfonie mam zaznaczone: powiadomienia (dozwolone), zezwolenia (telefon)... cokolwiek to znaczy.

p.s. Generalnie jestem technicznym laikiem :winking-face:

 

 

0 Like
judash
Explorer
Opcje
Dzięki @nismo za podpowiedź:) Zależy mi na tym by móc się budzić swoją muzykę ze Spotify, więc poszukuję tylko takiego "budzika", który da się z nią sparować:)
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Tak właśnie podejrzewałem. Korzystasz może z trybu Nie przeszkadzać (ustawienia > Dźwięki i wibracja > Nie przeszkadzać)? Być może ten tryb nie pozwala aplikacji na włączenie budzika. Jeżeli jednak nie korzystasz z tego trybu to niestety nie posiadam więcej wskazówek. Mam jednak nadzieję, że uda Ci się znaleźć rozwiązanie.


judash
Explorer
Opcje

Sprawdziłem.Wyłączone.I tak dzięki za próbę:)

0 Like
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @judash

 

Obie wskazane przez Ciebie aplikacje są we wczesnym dostępie. Może być to przyczyną problemów.

Są to aplikacje nieukończone i może im brakować kompatybilności z niektórym telefonami/systemami.

Funkcjonalność obsługi Spotify może Ci zapewnić Google Clock (zegar). Z tą aplikacją nie powinno być problemów.

 

 

judash
Explorer
Opcje
Wspaniale. I to było właśnie to! Dziękuję bardzo :face-with-tears-of-joy:
0 Like