Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

galaxy s7 problem z zasiegiem-dodzwonieniem się do mnie

(Temat utworzony: 24-06-2017 10:44 PM)
7850 Wyświetlenia
endymion
Explorer
Opcje

często zdarza się że nikt nie może się do mnie dodzwonic pomimo iż telefon znajduje sie w pełni zasiegu sieci . Ja natomiast w tym czasie nie mam problemu z wykonaniem polaczenia. Problem ten pojawia się także na telefonach moich znajomych którzy też mają galaxy s7. Czy ktoś ma podobny problem?. Się co jest przyczyną.

0 Like
6 Odpowiedzi
endymion
Explorer
Opcje

często zdarza się że nikt nie może się do mnie dodzwonic pomimo iż telefon znajduje sie w pełni zasiegu sieci . Ja natomiast w tym czasie nie mam problemu z wykonaniem polaczenia. Problem ten pojawia się także na telefonach moich znajomych którzy też mają galaxy s7. Czy ktoś ma podobny problem?. Się co jest przyczyną.

0 Like
endymion
Explorer
Opcje

często zdarza się że nikt nie może się do mnie dodzwonic pomimo iż telefon znajduje sie w pełni zasiegu sieci . Ja natomiast w tym czasie nie mam problemu z wykonaniem polaczenia. Problem ten pojawia się także na telefonach moich znajomych którzy też mają galaxy s7. Czy ktoś ma podobny problem?. Się co jest przyczyną.

0 Like
WolF
Voyager
Opcje

A w jakiej masz sieci telefon?

Jeżeli w play, to mogoą być problemy, ze względu na problemy z zasięgiem w Romingu.

 

0 Like
endymion
Explorer
Opcje

sieć plus i z ich nadajnikiem wszystko działa poprawnie. Raczej wygląda to na problem z oprogramowaniem lub usterka telefonu. Tak jak pisałem koleżanka ma też takie telefony i ma taki sam problem.

 

0 Like
WolF
Voyager
Opcje

A próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne?

Jeżeli to nie pomoże to raczej na Twoim miejscu mimo wszystko oddałbym tel do serwisu.

Możliwe, że przy jakiejś mocy sygnału antena nie odbiera go poprawnie.

0 Like
sklejku
First Poster
Opcje

Ja mam to samo na s7 zwlaszcza w roamingu plusa. Telefon mam w Play...czas na przesiadke do Tmobile niestety Play kiepsko wypada. Pozdrawiam.

0 Like