Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zaakceptować Politykę prywatności Konta Samsung Account

(Temat utworzony: 07-06-2018 10:53 PM)
3200 Wyświetlenia
dlugi1701
First Poster
Opcje

Witam. 

Gear S3 Frontier wyświetla mi coś takiego:

"KONTO SAMSUNG ACCOUNT 

Zasady i warunki oraz Polityka prywatności zostały zaktualizowane. Użyj poniższego łącza, aby przeczytać i zaakceptować zaakceptować informacje prawne, po czym zaloguj się ponownie.

http://account.samzung.com."

I moje pytanie brzmi jak to zaakceptować bo w podany link nie da się wejść na GEAR bo nie ma przeglądarki. 

0 Like
14 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A nie masz możliwości zaakceptowania tego na telefonie? Według mnie, jeżeli wszystko było zaakceptowane w menadżerze na telefonie, to w zegarku powinno też być ok i nie powinny wyświetlać się takie komunikaty.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dlugi1701
First Poster
Opcje

Było zaakceptowane na telefonie i nic nie dało. Zrobiłem nawet ustawienia fabryczne GEAR i na nowo sparowałem Gear z telefonem ale też nic nie dało

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Nigdy nic takiego nie wyświetliło się mi na zegarku. Trudno wiec odnieś się do tej kwestii. 

Pytanie, kiedy wyświetla się ten komunikat? Gdy uruchamisz jakąś aplikację, czy gdy wchodzisz w jakieś ustawienia?  Możesz zrobić fotkę tego komunikatu i tu wstawić?

A i jeszcze jedno. Czy to bład twojej pisowni, czy faktycznie adres który pojawia się w tym komunikacie to: http://account.samzung.com? To dość dziwne!


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dlugi1701
First Poster
Opcje
Komunikat wyświetla się jak w powiadomieniach jak rozłączy i połączy się na nowo GEAR z telefonem.
Zdjęcie mogę dodać tylko powiedz jak bo nie widzę opcji dodania załączniku.
W adresie zrobiłem błąd ma być http://account.samsung.com
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wypiersz opcję "ODPOWIEDZ" i na górnym pasku jest ikona dodania grafiki (Zdjęcia).zdjęcie.PNG

 Czy próbowałeś parować urządzenia ponownie? Sprawdzałeś ustawienia swojego konta Samsung, ale przez przegladarkę?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dlugi1701
First Poster
Opcje

2018-06-08 12.39.13.jpg

 

2018-06-08 12.38.35.jpg

 

Zrobiłem na GEAR ustawienia fabryczne i sparowałem na nowo ale nie pomogło. W przeglądarce nie sprawdzałem bo jestem chwilowo za granicą i nie mam dostępu do laptopa 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A to nie jest przypadkiem powiadpmienie z telefonu?
Sprawdź istawinia konta Samsung w telefonie albo którejś z samsungowych aplikacji. Całkiem możliwe, że odrzuciłeś jej wyświetlanie na telefonie ale powidomienie na geara przychodzi. Sprawdź jakie aplikacje mają uprawnienia do wyświetlania powiadomień na zegarku i poszukaj winowajcy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dlugi1701
First Poster
Opcje

20180608_103319.jpg

 

Zauważyłem że nie mogę nic instalować z poziomu GEAR (załącznik) a z poziomu telefonu na GEAR mogę instalować 

0 Like
dlugi1701
First Poster
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):
A to nie jest przypadkiem powiadpmienie z telefonu?
Sprawdź istawinia konta Samsung w telefonie albo którejś z samsungowych aplikacji. Całkiem możliwe, że odrzuciłeś jej wyświetlanie na telefonie ale powidomienie na geara przychodzi. Sprawdź jakie aplikacje mają uprawnienia do wyświetlania powiadomień na zegarku i poszukaj winowajcy.

To nie będzie powiadomienie z telefonu bo wyłączyłem telefon na kilka godzin i to powiadomienie co jakiś czas się pokazywało


 

0 Like