Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zaakceptować Politykę prywatności Konta Samsung Account

(Temat utworzony: 07-06-2018 10:53 PM)
3231 Wyświetlenia
dlugi1701
First Poster
Opcje

Witam. 

Gear S3 Frontier wyświetla mi coś takiego:

"KONTO SAMSUNG ACCOUNT 

Zasady i warunki oraz Polityka prywatności zostały zaktualizowane. Użyj poniższego łącza, aby przeczytać i zaakceptować zaakceptować informacje prawne, po czym zaloguj się ponownie.

http://account.samzung.com."

I moje pytanie brzmi jak to zaakceptować bo w podany link nie da się wejść na GEAR bo nie ma przeglądarki. 

0 Like
14 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie bardzo wiem o co Ci teraz chodzi.
Ale tak jak wcześniej napisałem, proponuję przyjrzeć się uprawnieniom aplikacji do wysyłania powiadomień na zegarek, kontu Samsunga oraz aplikacjom z nim powiązanym.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dlugi1701
First Poster
Opcje
Chodzi o to że jak wejdę w Galaxy Apps na GEAR i chce coś zainstalować to pokazuje mi się komunikat: "Zweryfikuj tożsamość aby aktywować Samsung account. Jest to wymagane do kontynuowania używania tej usługi i innych funkcji". Czyli tamto powiadomienie nie będzie z telefonu tylko z GEAR
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To znaczy, że masz coś z kontem Samsung. Musisz to zweryfikować,
Wyzeruj Gear Managera, wyzeruj zegarek. Sprawdź poprawność ustawień konta Samsung na telefonie. Wyloguj się i zaloguj się ponownie, czytaj uważnie, jeżeli pojawią się zapytania o różne zgody. I dopiero jak zrobisz porządek z kontem sparuj ponownie zegarek z telefonem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ViperSW
First Poster
Opcje

Ten komunikat pojawił się dlatego że zacząłeś używać zegarka w innym kraju. Potrzeba kliknąć w ten link z komunikatu i na telefonie jak otworzy się stronka z logowaniem do konta to nie zmieniaj języka tylko pozostaw taki w jakim się ta strona uruchomiła i naciśnij  zaloguj, podaj swoje dane konta i zaloguj, wtedy pojawi sie prośba o zaakceptowanie polityki - zaznaczasz zgodę i wszystko zacznie działać a komunikat na zegarku przestanie się wyświetlać i sklep z apk na zegarku też zacznie działać. Pozdrawiam.

PiotrRa
First Poster
Opcje

Tak potwierdzam, wyskakuje to za granicą, zmiana jezyka nie pomaga, trzeba sie zalogować w pojawiającym się. Wtedy pojawią się opcje do akceptacji. Ciekawe co za myśliciel to zorganizował, musiałem na czuja coś zatwierdzić w tajskich krzaczkach. Nawet nie wiem co. Przerażające sa te wszystkie zabiebgi prawne.  Pytanie tylko co takiego ważnego jest w zmianie zegara, że jest opcja zblokowana w zegarku, świat się zawali czy co?

0 Like