Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gear S3 frontier, czy mogę podłączyć ładowarkę do portu USB w komputerze?

(Temat utworzony: 12-01-2019 09:20 PM)
1300 Wyświetlenia
Tomaszk1
Apprentice
Opcje

Dzień Dobry

Od kilku dni mam zegarek Gears S3 Frontier. Mam pytanie: czy podstawkę do ładowania można podłączyć kablem USB do komputera w celu naładowania zegarka? Jeśli tak, to czy taki niższy poziom ładowania nie będzie miał negatywnego wpływu na żywotność baterii? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

0 Like
3 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Tak. Możesz ją podłączyć do komputera przez USB. Ja tak ładuję Galaxy Watch i nie ma żadnych problemów.

 


@Tomaszk1  napisał(a):
Jeśli tak, to czy taki niższy poziom ładowania nie będzie miał negatywnego wpływu na żywotność baterii?

Co masz na myśli pisząc "niższy poziom ładowania" ?

 

Jeżeli chodzi ci o prąd ładowania, to niższy prąd powoduje, to, że bateria będzie się trochę wolniej ładować, ale nie wpłynie, to na jej żywotność.

 

Ładowarka do zegarka wymaga 700mA. Teoretycznie USB 2.0 zapewnia 500mA, a USB 3.0 900mA. Więc przy 3.0 nie powinieneś odczuć żadnej różnicy w stosunku do ładowania normalną ładowarką.

 

 


0 Like
Tomaszk1
Apprentice
Opcje
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Miałem wątpliwości właśnie co do USB 3.0 z którego jest większe natężenie. Zastosowanie standardowej ładowarki do telefonu o natężeniu 1500 mA zapewne nie byłoby wskazane. Zastanawiam się także czy ładowarka Samsung Duo nie zrobi mu krzywdy gdybym położył zegarek na miejscu Fast Charge?
0 Like
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Tomaszk1Możesz ładować zegarek używając ładowaki z telefonu. Zegarek nie będzie pobierać więcej niż jest mu potrzebne.

 

Ładowarka Samsung Duo nie zrobi "krzywdy" zegarkowi. Możesz na niej spokojnie ładować zegarek. Nawet jest lepsza bo posiada w sobie wentylator, który odprowadza ciepło wytwarzane, podczas ładowania bezprzewodowego.