Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android Pie i które średniaki go dostaną jeżeli w ogóle

(Temat utworzony: 18-03-2019 12:31 PM)
310 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Czy doczekamy się androida Pie na średniaki i które to dostaną.... zapraszam do dyskusji😊

0 Like
183 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@petruswojcik  napisał(a):

Czy coś komuś wiadomo nt kolejnych aktualizacji. Widze, że w niektórych regionach A6 i A6+ otrzymują lutowe poprawki. W naszym jeszcze nie widać ani poprawek ani Pie.


Aktualizacja na pewno się pojawi. Pamiętaj, że A6 i A6 + są na liście telefonów aktualizowanych co kwartał.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Jeszcze nie ma żadnych informacji jak tylko coś się dowiem dam znać.

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@kamil40013 wiem. Mam nadzieje ze w macu będą chociaż poprawki. 9 też miłoby było zobaczyć

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@petruswojcik, niestety nikt nie posiada informacji o dokładnych datach udostępnienia przyszłych aktualizacji w naszym regionie. Jeżeli nowe wersje oprogramowania pojawiły się już w innych regionach to może oznaczać, że w niedługim czasie pojawi się również u nas. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość :winking-face:


petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Właśnie pobieram Pie na Galaxy A6+Screenshot_20190321-035124_Software update.jpg

 

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Pobrało 9 na Galaxy A6+. Zrobiłem reset. Działa nawet nieźle. Trochę zamula i przycina.

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Z marcowym poprawkamiScreenshot_20190321-050156_Settings.jpg

 

Screenshot_20190321-050140_Settings.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Teraz ja czekam na Androida 9 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Ale widzę że masz 4 razy" XEO/XEO,XEO/XEO"

Przechwytywanie.PNG

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@vdsl2telefon z wolnej dystrybucji

0 Like