Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana kanału komendą głosową po angielsku

(Temat utworzony: 29-11-2018 09:55 AM)
815 Wyświetlenia
Qlawy
First Poster
Opcje

Witam

Jestem tu nowy dopiero co zakupiłem tv Samsung ue49nu8072. Przed zakupem czytałem dużo o tym telewizorze i wiedziałem że aktualnie komendy głosowe są tylko po angielsku co mi osobiście nie przeszkadza. Chciałbym tylko żeby ktoś mi podpowiedział jak zmieniać kanały komendami głosowymi bo już próbowałem no i za każdym razem otwiera mi się klawiatura jakąś a nie zmienia kanału. Czy te komendy są jakieś specjalne? Jak zmienić kanał?

0 Like
14 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@QlawyCzy masz najnowszy firmware wer 1153 ?

0 Like
Qlawy
First Poster
Opcje

Sprawdzałem aktualizacje oprogramowania i pisało że najnowsza wersja. Tv jest podpięty do sieci przez wifi i mam aktualizacje automatyczne ustawione. Dokładnie to godzin o to że gdy na przykład powiem ,,channel 1,, to mi wyskakuje klawiatura z tym sformułowaniem.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy taki masz numer jak podałem wyżej czy jednak inny ?

0 Like
Qlawy
First Poster
Opcje
Teraz nie pamiętam i jestem w pracy. Jak wrócę do domu to sprawdzę. Mam rozumieć że to może być problem z oprogramowaniem?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tak może być, a raczej na pewno.

0 Like
Qlawy
First Poster
Opcje

Sprawdziłem i mam wersję oprogramowania 1153. Dodam że polecenie np. ,,Chanel list,, działa i wyświetla mi listę kanałów ale nie wiem co mam powiedzieć żeby po prostu zmienić kanal na np. ,,10,, . Czy w ogóle da się zmienić kanal poleceniem głosowym? Oczywiście nie chodzi mi o następny czy poprzedni.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@QlawyPozostaje Ci kontakt z infolinią tel 22 607 93 33 na pewno pomogą

0 Like
Qlawy
First Poster
Opcje
No to nie pozostaje mi nic innego jak do nich zadzwonić
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Chyba że coś Ci podpowie @StaszekM ?

0 Like