Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

(Temat utworzony: 21-10-2018 10:03 AM)
11034 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Po włączeniu telewizora po raz pierwszy pilot Samsung Smart przeprowadza automatyczne parowanie z telewizorem. Jeśli pilot Samsung Smart nie zostanie automatycznie sparowany z telewizorem, skieruj go w stronę czujnika pilota na telewizorze, a następnie jednocześnie naciśnij przyciski wstecz.png oraz playpausa.png i przytrzymaj je przez co najmniej 3 sekundy.

 

pilot.png

 

Proste prawda?  Udanego korzystania.

118 Odpowiedzi
Maniak89
Apprentice
Opcje

@Szewcu72, dziękuję za odpowiedź, czyli to kwestia aktualizacji 1201? Zgłosiłem już usterkę i w środę mam mieć serwisantow, którzy jak nie znajdą przyczyny to zabiorą mi TV do serwisu, czego wolałbym uniknąć. Jest opcja przywrócenia systemu do starszej wersji żeby mieć pewność, że to aktualizacja jest problemem, a nie np. Wadliwy moduł bluetooth. Zastanawiam się teraz co robić żeby nie okazało się, że zabiorą mi TV na dwa tygodnie, a to nic nie zmieni bo wejdzie fix i będzie działać. 

0 Like
Maniak89
Apprentice
Opcje

Jestem juz po naprawie serwisowej miałem wadliwy moduł bluetooth. Serwis wymienił to w domu na miejscu i wszystko działa. 

Arti804
Student
Opcje

u mnie jest tak samo badz podobnie,paruje ok po chwili koniec nic nie idzie wcisnac nawet juz czasem nie da sie wylaczyc tv pilotem,reset tv do fabrycznych nic nie dal, zmiana bateri tez nic, pilot nie upadl ciagle w tym samym polozeniu i miejscu. po wyjeciu bateri i wl spowrotem dziala ale tylko przez chwile, wciskanie przyciskow na pilocie podswietla diode ale na tv po chwili nic sie juz nie przelacza, po chwili dluzeszej juz nawet wciskanie przyciskow nie ma diody jak by sie calkowicie wylaczyl i tak w kolko po wyjeciu bateri ...straszne historie sie dzieja z tymi pilotami czasami musze leciec do 2 pokoju po zwykly pilot od samsunga by przelaczyc kanal 😕

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@Arti804 skoro u ciebie jest podobnie, to oddaj pilota do serwisu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Debrasko
First Poster
Opcje
Witam u mnie to samo pilot padł proszę o informację gdzie zgłosić awarię jakiś numer na infolinię
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Numer infolinii to: 801-172-678

A na tej stronie znajdziesz informację jak przygotować się do kontaktu z serwisem i gdzie go znaleźć.

 https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Przekazanie-urz%C4%85dzenia-do-serwisu/m...


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kks3
Student
Opcje

Czy TV Samsung UE65NU7172 UXXH obsługuje pilot Smart dedykowany do TV qled. 

Jak narazie to tylko włącza i wyłącza TV. Nie pomogło wyłączanie TV z prądu i inne sposoby opisane na forum

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kks3A czy wcześniej działał ?

0 Like
kks3
Student
Opcje
Nie, od początku tylko włącza i wyłącza TV
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kks3A jakie masz info na ekranie ?

0 Like