Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę połączyć laptopa z TV

(Temat utworzony: 18-03-2018 10:06 AM)
32924 Wyświetlenia
saw70
First Poster
Opcje

Tv smart  4K MU6442  nie mogę połączyć laptopa(Windows 7) z tym smart.

Pobrałem aplikację smart wiev  zainstalowałem,aplikacja widzi mój tv(ta sama sieć)

próba połączenia kończy się komunikatem

Something went wrong,please try again

Co tym fantem zrobić?

0 Like
60 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KapitancioZobacz gdzie on jest tutaj

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Kapitancio ustawieniach zaawansowanych Box'a w tym miejscu:neostrada.PNG

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kapitancio
Journeyman
Opcje

Login ...neostrada.pl i tak się kończy, nic więcej po pl nie ma

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KapitancioMoże chcesz żebym ci pomógł zdalnie ? 

0 Like
Kapitancio
Journeyman
Opcje

Dzięki wielkie ale nie. Jeszcze trochę się pobawię, jak nie to trudno. Za często nie muszę się łączyć, więc nie ma większego problemu. Zawsze jest HDMI.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KapitancioZobacz jeszcze tutaj

0 Like
Kapitancio
Journeyman
Opcje

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Popróbuję jeszcze i dam znać, czy coś się zmieniło.

0 Like
wrza
First Poster
Opcje

Witam,

 

Proszę, o pomoc mam TELEWIZOR SAMSUNG UE49KS7000. Do niedawna łaczyłem się z nim bezprzewodowo (przesyłałem obraz) z smatphone galaxy s8, notebook lenovo w540, stacjonarny komputer asus vivo pc. Nie dawno kupiłem nowy notebook lenovo x1 carbon 6. Początkowo tv laczył się ze wszystkimi sprzetami w tym z x1 carbon 6, od jakiegoś czasu mozna wyświetlić obraz tylko z smartfona galaxy s8, oba notebooki i stacjonarka nie wykrywają tego telewizora.  Wiem że te funkcje działają na laptopach bo sprawdzałem na innych telewizorach. Szukałem w opcjach tv czy notebooki nie sa poblokowane ale wyglada na to ze nie,  na x1 carbon wykrywa mi wszystkie telewizory w pobliżu oprócz samsunga, laptop jest nowy i posiada wszystkie najnowsze technologie laczenia, laptop za 11k. a samsung galaxy s8 z przed 2 lat i się lączy (nie wiem czy czasem to nie dzięki tej samej marce).

 

Tu ewidentnie problem po stronie tv, co moge zrobić zeby rozwiązać problem, wersja oprogramowania tv 1241, nowej tv nie chce pobrac pokazuje ze najnowsza.

Wszystkie komputery windows 10 pro 64bit, na bierzaco aktualizowane. 

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wrza Czy ja dobrze Cię rozumie masz wersję firmware wer 1241 i chcesz zaktualizować do wer 1241.5 ? 

Mam system Windows 10 HOME 64bit 18362.449 i bez problemu łączy się z laptopami Asus Samsung i TV UE40JU6740.

0 Like
wrza
First Poster
Opcje

Tak, zastanawiam sie czy jest w ogole mozliwosc aktualizacji firmware tv, bo z poziomu tv nie moge, nie wykrywa nowszej. Problem w tym ze zaden komputer z windows 10 ktory mam w domu nie chce sie polaczyc z tv. Gdyby to byl problem jednego komputera np po aktualizacji to innymi bym sie polaczyl. Co jeszcze obstawiam, ze moze byc problem jakiejs aktualizacji windowsa ale ostatnio byla jakas aktualizacja na windows i zaktualizowalem i problem nadal wystepuje.

0 Like