Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę połączyć laptopa z TV

(Temat utworzony: 18-03-2018 10:06 AM)
33072 Wyświetlenia
saw70
First Poster
Opcje

Tv smart  4K MU6442  nie mogę połączyć laptopa(Windows 7) z tym smart.

Pobrałem aplikację smart wiev  zainstalowałem,aplikacja widzi mój tv(ta sama sieć)

próba połączenia kończy się komunikatem

Something went wrong,please try again

Co tym fantem zrobić?

0 Like
60 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Aplikacja Smart View dla telewizorów, nie wspiera obecnie tego typu połączeń. Musisz skorzystać z możliwości systemu. O ile oczywiście karta graficzna ma odpowiednią wydajność, a system umożliwia połączenia z zewnętrznym ekranem w trybie bezprzewodowym.

panel 2.png  panel.png


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
saw70
First Poster
Opcje

Czyli super!!! ,na starym tv hd mogę łączyć się bezproblemowo,na drogim i super UHD nie mogę.

Zróbcie wsparcie niech będzie możliwość jak na zwykłych Smart tv hd

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czy twój komputer ma wydajność umożliwiającą bezprzewodową obsługę bezprzewodowych ekranów UHD?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
saw70
First Poster
Opcje

Mój komputer to Acer ES1 - 711 -P14W i niestety nie widzę opcji do bezprzewodowych ekranów,nie mam jej.

Po jaką cholerę Samsung robi aplikację smart wiev jak i tak nie połączy nikt się z telewizorem.

Miałem telewizor tańszy i łączyłem się,kupiłem wypasiony,wydałem nie małe pieniądze i okazuje się że lipa.

Szkoda że wcześniej tego nie sprawdziłem,ale mogę sprzedać ma 1mc czasu.

Myślałem że na drogim wszystko będzie grać jak powinno.

Zawiodłem się solidnie.

Pozostaje kabel hdmi

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
No cóż, nowe modele skonfigurowane są pod obsługę WiFi Direct i jako ekrany bezprzewodowe. Też próbowałem przez tę aplikację i gdy nie zadziałała skontaktowałem się z supportem, stąd wiem, że aplikacja nie wspiera nowszych modeli. 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kapitancio
Journeyman
Opcje

Mam podobny problem. Laptop Assus, nowy z tego roku, nie chce się połączyć przez bluetooth z TV Samsung. Za pierwszą próbą pojawiła się prośba o zezwolenie na TV, zezwoliłem ale obrazu nie mogłem przesłać. Usunąłem, więc laptopa z listy urządzeń zdalnych na TV i próbowałem jeszcze raz się połączyć i tym razem na TV nic się już nie pojawia. Na laptopie pokazuje nr pin z prośbą, żebym to potwierdził na TV ale na TV niestety nic się nie pojawia. Mogę wrzucić coś na TV z youtube ale działa to tak, że TV przełącza się na youtuba, wyświetla to co mu zadałem, ale również przejmuje kontrolę nad wyświetlanym np flmem, z komputera już nie mogę nic zrobić.

Nie wiem dlaczego na TV nie chce mi się pojawiać ponowna prośba o zaakceptowanie. Mam tą opcje włączoną, tak żeby pytał za każdą próbą łączenie.

Pls o radę.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KapitancioA jaki masz model TV i system Windows w laptopie ? https://www.youtube.com/watch?v=cizmeaUSUPQ&vl=pl

0 Like
Kapitancio
Journeyman
Opcje

TV Samsung model UE55MU6202, Laptop Asus Q405U, Windows 10 Home ver 1803. 

Trochę sytuacja się zmieniła. Laptop łączy się z TV tzn. pojawia się na liście urządzeń na TV, ale nie moge rzucić pulpitu laptopa na TV.  Duplikuj nie moge wybrać, bo laptop nie znajduje TV, gdy kliknę "połącz z urządzeniem bezprzewodowym". Inne urządzenie taie jak np słuchawki bezprzewodowe znajduje a TV nie. Słuchawki są odłączone.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KapitancioZaktualizuj firmware TV do wer 1250 też możesz wyłączy TV na 10 min od prądu powinno pomóc

0 Like