Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Model UE55NU8042 proponowane ustawienia

(Temat utworzony: 08-06-2019 12:56 PM)
850 Wyświetlenia
Barkul8811
Journeyman
Opcje

Witajcie 

podzielcie sie proszę swoimi ustawieniami pod ten konkretny model, jest tu kilka ustawień pod inne modele ale pod ten konkretny niegdyś nie widziałem. Ustawiam pod netflix i pod UPC hd i ps4 pro. Próbuje sam cos stworzyć ale albo mam za jasno albo za ciemno. Kolory za ostre, albo blade. Rozmycie białych napisów. Ustawić tak zeby oczy nie bolały, kolory były naturalne. Ustawienia pod ps4 pro tez by sie przydały 

0 Like
4 Odpowiedzi
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Barkul8811!
Musimy poczekać na wypowiedzi innych użytkowników posiadających ten sprzęt.

 

Przekażę zapytanie również do naszych ekspertów, może mają dostęp do tego modelu telewizora i podpowiedzą :winking-face:

 

@StaszekM@MagdaB@MichałM - sprawdzicie ustawienia obrazu dla UE55NU8042?

0 Like
Barkul8811
Journeyman
Opcje
Super dzieki bardzo sie przyda
0 Like
Barkul8811
Journeyman
Opcje
Jak mamy cos?? :winking-face:
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Barkul8811 nie wiem, czy szukałeś, widziałeś, sprawdzałeś, ale w dziale tv są już dwa obszerne tematy z proponowanymi optymalnymi ustawieniami:

"OPTYMALNE" ustawienia pozwalające uzyskać najlepszy obraz - nasze spostrzeżenia, podpowiedzi i wnio...

TV Samsung 65Q6FNA (2018) – Najlepsze proponowane ustawienia

Sprawdź jakimi ustawieniami podzielili się tu inni użytkownicy. Może znajdziesz coś dla siebie.

Problem z optymalizacją jest taki, ze każdy inaczej odbiera to co widzi. Dla jednego kolory muszą być intensywne, dla drugiego wyrazisty kontrast.

Ciężko jest zoptymalizować coś tak, aby odpowiadało wszystkim

Najlepszym rozwiązaniem, będzie posiłkować się powyższymi tematami i samodzielnie pod swoje upodobania dobrać te ustawienia.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.