Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flash Player seria H

(Temat utworzony: 04-01-2018 07:36 AM)
997 Wyświetlenia
Monia1990
First Poster
Opcje

Witam,

 

Dlaczego wyłaczyliście Państwo Flash w przrgladarce w Smart TV z serii H z 2014 roku?

 

W TV rok starszych Flash na tych samych stronach działa prawidłowo.

 

To celowe zagranie przed premierą nowej linii TV?

110 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Muszę przyznać, że w Q7F live w przegladarce również działa. Obiecałem i sprawdziłem. Transmisje ze stacji kosmicznej i sport z publicznej.1.png

 

2.png

 

3.png

 

4.png

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
ilso
Pioneer
Opcje

Szewcu72  czy możesz podzielić się linkiem do strony nasa, chciałbym mieć pewność ze sprawdzam tę samą stronę. 

dzięki

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To nie był bezpośredni link, przeglądarka na tv, youtube i earth w wyszukiwanie, jest kilka kanałów live ze stacji kosmicznej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mundziu
First Poster
Opcje

Witam. Czy dowiedziałes sie moze dlaczego nie dzialaja w przegladarce programy na zyeo? Pozdrawiam.

0 Like
Mundziu
First Poster
Opcje

Wiadomo coś dlaczego w przegladarce nie mozns ogladac programow na zywo? Czy mozna cos na to poradzic?

0 Like
18jaguar18
First Poster
Opcje

Musisz pisać do samsunga ale nie do polskiej obsługi tylko bezpośrednio do oficialnego dystrybutora i tak wątpię abyś uzyskał odpowiedż.

0 Like
qkamykq
Student
Opcje

Witam wszystkich. Chcialbym odswiezyc temat niedzialajacego flash playera w naszych tv serii H. Jestem chetny rowniez na zlozenie zazalenia na Samsung poniewaz jak cala reszta z Was zostalem oszukany przez producenta. Producent powinien uderzyc sie w piers i dac mozliwosc przywrocenia wgrania oprogramowania z 2015 roku kiedy to jeszcze flash player dzialal prawidlowo oraz inne funkcje tv. Malo tego wchodzac na aplikacje youtube zerknalem jaka maksymalnie mozliwa rozdzielczosc daje nam tv po aktualizacjach i jest to tylko hd czyli 720p gdzie wczesniej bylo zawsze 1080. Sprawdzcie to sobie bo pewnie tez wam obnizylo do zwyklej hd (zart)! Jest to kpina i oszustwo konsumentow!!!! 

marcin6660
Journeyman
Opcje

Popieram. Nawet nie chodzi o Flasha ale o to że nic na żywo nie odtwarza przeglądarka nawet HTML5. A jeszcze rok temu działało wszystko. Kpina.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jak mantrę będę powtarzał, flash stracił wsparcie. Stąd wycofanie z obsługi.
Podobnie dzieje się ze starszymi modelami, które tracą wsparcie u dostawców kontentu. Nie we wszystkie urządzenia da się "wcisnąć" nowości. Wydajność hardware oraz system robią swoje.

Przecież podobnie dzieje się z telefonami, komputerami czy systemami desktopowymi. Przychodzi "ten czas". 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like