Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] głośnik sam sie włącza przy dzwonieniu

(Temat utworzony: 31-03-2017 05:20 PM)
14354 Wyświetlenia
sandruska1
Explorer
Opcje

hej mam nietypowy problem, jak do kogoś dzwonie to rozmowa automatycznie przechodzi na głośnik, a jak ktoś dzwoni do mnie to ikonka głośnika się swieci na zielono ale drugą osobę słychać w głośniku, czy miał ktoś taki przypadek czy pozostaje jakiś reset telefonu??

0 Like
43 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MateuszN
Pioneer
Opcje

Cześć @sandruska1!

 

Wygląda na to, że masz włączoną funkcję Automatycznego odbierania połączeń (na zestawie głośnomówiącym) i dlatego Twój rozmówca jest słyszalny na głośniku.


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
sandruska1
Explorer
Opcje
chyba przypadkowo to wlaczylam, dzieki:))
0 Like
Pico1979
Student
Opcje

Witam, mam to samo jednak automatyczne odbieranie mam wyłączone. Co jeszcze może być przyczyną? 

0 Like
Pico1979
Student
Opcje

 Witam, od kilku dni przy odbieraniu rozmów jak i przy połączeniach wychodzących włącza się tryb głośnomówiący. Mam wyłączone automatyczne odbieranie połączeń. Gdy podłączę słuchawki głośnik się wyłącza ale po odłączeniu znowu się załącza.

0 Like
KonradN
Voyager
Opcje

Czołem @Pico1979. Opisane przez CIebie działanie nie wygląda na prawidłowe, nie ma również funkcji, która automatycznie włącza głośnik po odebraniu połączenia. W tej sytuacji zalecam wykonanie kopii zapasowej programem Smart Switch, program znajdziesz tutaj: http://www.samsung.com/global/download/smartswitchwin/.

 

Następnie przywróć ustawienia fabryczne urządzenia, funkcja ta znajduje się tutaj:

USTAWIENIA > ZARZĄDZANIE OGÓLNE > WYZERUJ > USTAWIENIA FABRYCZNE

 

Po wykonaniu tej czynności wszystko powinno wrócić do normy.



Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
szczepan8707
Journeyman
Opcje

Dzisiaj po nocy nastąpiła dziwna sytuacja. Mam dwa problemy, jeden to że ekran główny się obraca. Drugi gorszy, wybieram numer i automatycznie włącza się tryb głośnomówiący, jak ktoś dzowni i odbieram to samo. 

Nic nie instalowałem, patrzyłem aktualizacje ostatnie i Samsung members i odinstalowalem ale nic nie dało. Co to może być? Zauważyłem też że zmieniły się ikonki np od aparatu, zegarka czy kalkulatora 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy w nocy nie zainstalowała się Tobie aktualizacja systemu ? Zmiana ikon aparatu, zegarka oraz kalkulatora na to wskazuje.

 

Automatyczny obrót ekranu startowego możesz wyłączyć w ustawieniach ekranu głównego.

Ustawienia --> Wyświetlacz --> Ekran startowy --> Obracaj do trybu poziomego --> wyłącz

 

Problem z automatycznym trybem głośnomówiącym może być spowodowany zainstalowaną aplikacją do nagrywania rozmów. Jeżeli taką posiadasz, to ją odinstaluj i sprawdź, czy problem będzie dalej występował. Jeżeli nie, to uruchom i sprawdź działanie telefonu w trybie bezpiecznym. Dzięki temu dowiemy się, czy jakaś inna aplikacja nie powoduje takiego zachowania. 


szczepan8707
Journeyman
Opcje
Nie było aktualizacji systemu. W trybie awaryjnym problem z głośnością występuje.
Co do wyświetlacza nie ma takiej opcji w ekranie startowym
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@szczepan8707 Czy zaglądałeś do tych ustawień co napisał @kamil40013 

Screenshot_20200202-123337_Settings.jpgScreenshot_20200202-123412_One UI Home.jpg

Jeszcze możemy wyłączyć z poziomu belki 

Screenshot_20200202-123432_One UI Home.jpgScreenshot_20200202-123517_One UI Home.jpg

0 Like