Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] głośnik sam sie włącza przy dzwonieniu

(Temat utworzony: 31-03-2017 01:55 PM)
10325 Wyświetlenia
sandruska1
Explorer
Opcje

hej mam nietypowy problem, jak do kogoś dzwonie to rozmowa automatycznie przechodzi na głośnik, a jak ktoś dzwoni do mnie to ikonka głośnika się swieci na zielono ale drugą osobę słychać w głośniku, czy miał ktoś taki przypadek czy pozostaje jakiś reset telefonu??

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@szczepan8707 można jeszcze wykonać reinstalację naprawczą systemu bez usuwania jakichkolwiek danych... niestety na oficjalnym forum nie można o tym napisać. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
szczepan8707
Journeyman
Opcje

proszę o info na maila. ***

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@szczepan8707 Tu nie podajemy adresów e-mail mam tu możliwość wiadomości prywatnych 

Przechwytywanie.PNG

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@szczepan8707 , @vdsl2 ma rację, nie ma sensu podawać adresów pocztowych...  na maile i tak nic nie wysyłam. Napisz do mnie na privie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Grembi
Journeyman
Opcje
Witam, czy zauważył ktoś tego typu problem, że odbierając połączenie rozmowa słyszalna jest automatycznie przez głośnik, mimo że w panelu rozmowy jest on wyłączony? Miałem już taką sytuację czterokrotnie, jest to bardzo irytujące, kiedy odbieramy połączenie w miejscu publicznym, a rozmowa z niewiadomoych powodów jest na głośniku. Pomaga włączenie i wyłączenie głośnika w panelu rozmowy, no ale ewidentnie coś nie działa jak należy. Udało mi się wygooglować, że takie sytuację były czasem powodowane przez aplikację do nagrywania rozmów, ale ja nic takiego u siebie nie instalowałem. W czym w takim razie rzecz? Czy ktoś spotkał się z czymś takim i czy może być to spowodowane błędem w oprogramowanie?
0 Like
Marszal1983
Voyager
Opcje
Kurcze a mi paradoksalnie brakuje w Samsungu możliwości decydowania o tym czy odebranie ma być na głośniku no chyba że tryby coś na to poradzą?
0 Like
Be_to_help-pl
Journeyman
Opcje
Witam. Powiedz, gdzie ta funkcja była wylączona?
0 Like
Grembi
Journeyman
Opcje
O jaką funkcje pytasz?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Nie spotkaliśmy się na serwisie jeszcze z takim przypadkiem w S23+ osobiście posiadam S23 i też tego problemu nie zauważyłem. Czy robił Pan wipe cache partiton, lub reset telefonu?
0 Like
Grembi
Journeyman
Opcje
Na razie chciałem tego uniknąć. Wyczyściłem cache aplikacji telefon i wymusiłem jej zatrzymanie. Będę obserwował jak teraz, bo nie działo się to przy każdym połączeniu, także po kilku dniach będę mógł powiedzieć więcej.
0 Like