Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bląd z WI-FI

(Temat utworzony: 29-12-2021 03:37 PM)
388 Wyświetlenia
dvrkcry
Explorer
Opcje
Jestem właścicielem telefonu Samsung Galaxy A51 5G. Podczas używania (najczęściej podczas rozmów przez internet) telefonu od czasu do czasu traci połączenie z internetem, lub pokazuje wykrzyknik obok ikonki WI-FI. Jestem pewny że nie jest to problem z telefonem, lecz z samą aktualizacją systemu. Przed ostatnią aktualizacją z zabezpieczeniami z listopada 2021 wszystko działało dobrze.
0 Like
11 Odpowiedzi
Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Może następna aktualizacja naprawi błąd? Często tak bywa
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@dvrkcry  Dzień Dobry

Jeżeli przerywanie następuje podczas rozmowy przez wifi to może być to problem z Internetem domowym lub routerem, również mam taką sytuacje jak internet jest obciążony to połączenie przez wifi nie jest stabilne, muszę się wtedy rozłączać.


Paco76
Helping Hand
Opcje
nie zaszkodzi wykonać Wipe Cache Partition po Aktualizacji, może też tak być jak pisze PrzemekM
dvrkcry
Explorer
Opcje
Próbowałem, niestety nie pomogło.
relatyw
Voyager
Opcje

Można jeszcze spróbować usunąć bieżącą sieć i dodać ją ponownie. Też kiedyś miałem wykrzyknik i chyba to pomogło. 

dvrkcry
Explorer
Opcje
Próbowałem, niestety nie pomogło.
0 Like
relatyw
Voyager
Opcje

Niestety przyczyn może być wiele. Jeżeli nawet najbardziej prawdopodobną przyczyną jest ostatnia aktualizacja zabezpieczeń to wiele to nie ułatwia. Wtedy faktycznie jeżeli zostało wgrane wadliwe oprogramowanie lub coś poszło nie tak z samym procesem aktualizacji to jak już zostało wspomniane zostaje czekać na następną lub reset telefonu. Pozostają też standardowe procedury przy tego typu problemach. Mało błyskotliwe i uciążliwe ale uniwersalnej recepty nie ma. Podaje linka na wszelki wypadek. Co prawda inne typy telefonów ale procedury uniwersalne.

0 Like
Mellitus19
Apprentice
Opcje
Ja mam to samo z internetem jak pisze @dvrkcry i nie ma jak narazie od dawna, nowej aktualuzacji
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mellitus19, czy próbowałeś wykonywać wskazówki opisane w tym wątku https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-a/problem-z-wi-fi-i-router-wi-fi/m-p/3349077? Jeżeli tak to które?


0 Like