Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung s8 - kilka problemów

(Temat utworzony: 04-05-2017 01:16 PM)
1602 Wyświetlenia
Łukasz
First Poster
Opcje

Cześć, 

Mam kilka problemów ze swoim samsung S8.

1. Nie mogę pobrać danych z chmury iOS - po zalogowaniu w aplikacji smart swich - wyskakują mi rzeczy do synchronizacji i na 8% zatrzymuje się pokazując błąd "brak polączenia sieciowego" co jest nie prawdą. Tak było w piątek a od wczoraj pokazuje, że nie mam kopii icloud, a mam. Niestety nie posiadam już iPhona więc nie mogę tego zrobić inaczej.

2. Problem z ładowarką bezprzewodową od samsunga s7 - nie chce się ładować, przerywa co chwile i nie ma szybkiego ładowania. Sprawa zgłaszana wciąz brak rozwiązania. Rozwiązaniem miała być oryginalna ładowarka od s7 ale to nie daje efektu.

0 Like
12 Odpowiedzi
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

@Łukasz

ad.1 Sprawdziliśmy, przywrócenie danych z iPhona działa. Wszystkie problemy mogą leżeć po stronie Apple. Błąd klient można zgłosić również na Samsung Members.

 

ad.2 Ładowanie bezprzewodowe działa, sprawdziliśmy również u nas. W EP-PN920 działa również szybkie ładowanie bezprzewodowe.

 

Z tego co widać problem albo leży po stronie akcesoriów albo po stronie urządzenia. Proponuję sprawdzić to w jednym z naszych lokalnych serwisów.

0 Like
Łukasz
First Poster
Opcje
1. Nie działa. Przywrócenie danych z chmury po prostu nie działa.
2. Sprawdziłem na wszystkie możliwe sposoby, efekt jest ten sam. Albo się rozłącza i łączy albo ładuje w trybie wolnym. Jest to szeroko opisane w internecie i problem nie dotyczy tylko mnie. Na infolini otrzymałem informacje ze mają to zgłoszone i poprawka oprogramowania ma pomóc...
0 Like
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

@Łukasz

odpowiedziałem na Twoje pytania.

0 Like