Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung j4+ aktualizacja przez sieć komórkową

(Temat utworzony: 06-03-2019 05:01 PM)
8524 Wyświetlenia
Nice29
Explorer
Opcje

Witam serdecznie wszystkich :winking-face:

Mam do was wielka prosbe moze mi ktos pomoc w sprawie aktualizacji??

Chodzi o to ze kiedy chce recznke zaktualizowac oprogramowanie pojawia sie komunikat polacz z sieci wifi a ja chce aktualizowac telefon przez transmisje danych... samsung twierdzi ze to wina operatora a operator ze producenta i juz nic z tego nie rozumiem.

Pozdrawiam

 

 

Sprecyzowałem tytuł tematu i usunąłem etykietę "poradnik" //DamianK

0 Like
51 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Nice29, Spróbuj podłączyć telefon do komputera pod program Smart Switch. Powinien on wykryć i zainstalować najnowszą aktualizajcę do Twojego telefonu.

 

Dlaczego nie chcesz zainstalować aktualizacji używając Wi-Fi ?

 

Nie jestem pewny, ale jeśli dobrze pamiętam, to telefony brandowane mogą nie zezwalać na aktualizację oprogramoania przez dane komórkowe.


0 Like
Nice29
Explorer
Opcje

Czesc dzieki za odpowiedz... 

Nie uzywam wifi bo uzywam tylko telefonu i pakiet danych mam wystarczajaco duzy... czyli musialbym wgrac czysty systrm bez brandu?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Nice29  napisał(a):

Czesc dzieki za odpowiedz... 

Nie uzywam wifi bo uzywam tylko telefonu i pakiet danych mam wystarczajaco duzy... czyli musialbym wgrac czysty systrm bez brandu?


Myślę, że na czas aktualizacji możesz włączyć Wi-Fi lub podłączyć telefon do komputera. Czysty system bez brandu warto mieć choćby ze względu na wcześniejsze otrzymywanie aktualizacji. Osobiście wszystkie telefony jakie miałem były bez brandu (XEO) i nie było problemów z pobieraniem aktualizacji przez dane komórkowe.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Nice29, zachęcam również do przeczytania tego wątku, w którym znajdziesz przydatne informacje dotyczące aktualizacji telefonu oraz zmiany wariantu.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Nice29  Czy pobierasz aktulizacje z Google Play czy samego telefonu ? 

https://support.google.com/googleplay/answer/113412?hl=pl

Coś takiego było na starszych wersjach androidach żeby pobierać przez WIFI.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Nice29 a czy przypadkiem nie masz włączonego oszczędzania danych dla połączeń pakietowych?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Szewcu72  To akurat nie wpłwa na takie info jak ma @Nice29  sprawdzałam u siebie na włączonym oszczędzania danych

Nice29
Explorer
Opcje
Czesc nie raczej nie mam wlaczonego oszczedzania nawet szczerze nie wiem gdzie to jest... wczesniej mialem motorole z innej sieci i normalnie moglem telefon przez pakiet aktualizowac a wiadomo ze chce by telefon byl aktualizowany na biezaco
0 Like
Nice29
Explorer
Opcje
Czesc nie mi chodzi o telefon nje google play
0 Like