Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung galaxy s8 brak ikony internetu LTE (danych komórkowych ) android 9

(Temat utworzony: 12-06-2019 08:36 PM)
8379 Wyświetlenia
zuras1223
Apprentice
Opcje

Witam, od niedawno stałem się posiadaczem galaxy s8 wersja kanadyjska, używałem go z polską kartą sieci Play, ale nie robiłem aktualizacji aplikacji czy systemu i nie używałem internetu z telefonu tylko wifi. Po aktualizacji systemu zauwazłem, że po rozsunięciu paska z góry , nie mam opcji dwóch strzałek, czyli transferu danych (zwykle obok wifi i bluetooth) Proszę o pomoc. 

0 Like
10 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zuras1223, czy aktywowałeś transmisję danych w ustawieniach telefonu? Sprawdź czy dane są włączone przechodząc kolejno do: Ustawienia > Połączenia > Licznik danych > Sieć komórkowa.


0 Like
zuras1223
Apprentice
Opcje

W ustawieniach jest włączona. Napisane jest to oczywiście po angielsku bo niektóre sekcje są spolszczone a niektóre nie. Chodzi o to ,że powinno się to pokazywać na skróty tzn kiedy otworzę okno od góry gdzie mam wszystkie inne ikony typu always on display np.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zuras1223, rozumiem, że problemem jest sama ikona a nie działanie danych komórkowych? Czy chodzi o ikonę zaznaczoną na poniższym zrzucie w zielonej ramce?

 

Ikona-LTE.jpg


0 Like
zuras1223
Apprentice
Opcje

otóż ta ikona się pokazuje, ale sam przycisk tak jak na załączonym obrazku widać, jest wifi tryb samolotowy bluetooth, rotacja ekranu latarka, czy nie powinno być tam skrótu do danych? przepraszam ale zatrzymałem sie na androidzie kit kat w którym taki skrót był, dlatego też mi coś nie pasuję, że musze wchodzić w ustawienia. dziekuje za odpowiedzi przyjacielu :smiling-face:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zuras1223, żaden kłopot. Rozwiń pasek do dołu a zobaczysz ikonkę której szukasz. Ponadto kolejność przycisków na pasku możesz zmieniać. Rozwiń całkowicie pasek, kliknij w trzy kropki i wybierz opcję Kolejność przycisków. Daj znać czy się udało.

 

Dane-komorkowe.jpg


zuras1223
Apprentice
Opcje

otoż to, o tą ikone mi chodziło, wiem, że można zmieniać kolejność i ukrywać te ikony których nie chcemy widzieć, ale tej niestety nie ma... siedze na tym od dwóch dni, reset ustawień, szukanie w necie i nic. ale nie wydaje mi się , żeby na kanade czy usa nie pojawiała się taka opcja w systemie.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zuras1223, próbowałeś przewinąć ekran w prawo lub w lewo? Tam znajduje się więcej ikon. Jeżeli jednak nie ma tej ikony to bardzo prawdopodobne, że w oprogramowaniu, które posiadasz w telefonie po prostu nie ma tej ikony.


0 Like
Rozwiązanie
zuras1223
Apprentice
Opcje

Więc jest tak jak podejżewałem , bo sprawdzałem już wszystko. Po prostu w tej wersji nie ma tej ikony. Dziwne ale tak jest. Jak będe miał okazje u kogos podejrzeć to zobaczę czy też tak ma. Dziękuje za ofiarowany czas. Pozdrawiam :smiling-face:

Members_WiCjEIP
First Poster
Opcje

mam ten sam problem w galaxy tab s8 (sm x700) - nie mam ikony sieci i danych komórkowych, w ustawieniach też znaleźć tego nie mogę.

włożyłem karte internetową a urzędzenie jakby nie miało w ogóle funkcji i nie wiem kompletnie o co chodzi

0 Like