Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

S7 Edge restartuje się przy robieniu zdjęć

(Temat utworzony: 08-04-2019 10:51 AM)
941 Wyświetlenia
Scalae
Apprentice
Opcje

Dzien dobry, 

jestem posiadaczem Samsunga S7 Edge, telefon od niedawna (prawdopodobnie od nowej aktualizacji systemu) resetuje sie w krotkim czasie za kazdym razem gdy chce zrobic zdjecie tylnim aparatem. 

Uwagi:

-zdjacia tylnia kamera z flashem robia sie bez problemu

-przednia kamera dziala normalnie

-problem wystepuje przy robieniu zdjec innymi aplikacjami (poza messengerem)

-Powrot do ustawien fabrycznych aparatu nie przyniosl zadnego skutku

0 Like
9 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Scalae
Apprentice
Opcje

Zalezy mi bardzo aby go uniknac

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ale możesz wykonać tylko wipe cache partition.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Scalae, na początek spróbuj wyzerować ustawienia aplikacji Aparat. Można to zrobić bezpośrednio w aplikacji w ustawieniach. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj wyczyścić pamięć podręczną partycji. Więcej przydatnych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z aplikacjami znajdziesz w tym wątku.


Scalae
Apprentice
Opcje

wipe cache partition niestety nie pomoglo

0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pozostaje Ci wycieczka do serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Scalae napisałeś, że problem dotyczy aplikacji zewnętrznych. Być może nie wspierają one nowszej wersji systemu. 

Niestety, nie napisałeś co to za aplikacje. 😞 Proponuję wyczyść pamięć, ewentualnie dane, tych aplikacji lub skontaktować się z ich twórcami.

Linki kontaktowe do twórców znajdziesz w opisach aplikacji w sklepach.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Scalae
Apprentice
Opcje

Wszystkie poza messengerem. 

Na dniach po probie zrobienia zdjecia przednia kamera telefon takze sie wylaczyl.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Scalae, spróbuj wykonać hard reset. Przydatne wskazówki znajdziesz w tym wątku. Pamiętaj żeby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli reset nie rozwiąże problemu to konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.