Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Radio FM dla S7 edge i A6 2018

(Temat utworzony: 02-05-2019 08:11 AM)
3821 Wyświetlenia
gqx
Pathfinder
Opcje

Witam, czytałem że Amerykanie i tmobileczycy dostali aktualizację radia fm do s7 edge. Ja mam długo orange, jak wgrać to radio do s7 edge i czy da się też do a6

Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Drogi @gqx witam na forum i śpieszę z wyjaśnieniem.

Nie da się wgrać radia do urządzenia. Odbiornik fm to dodatkowy elektroniczny moduł/układ na płycie głównej urządzenia. Jeżeli urządzenie takowy posiada można go odblokować/aktywować jego obsługę. Więc wszystko zależy od hardware telefonu. Galaxy S7, o którym wspomniałeś to wersja z procesorem Snapdragon wyposażonym w moduł fm, przeznaczona na reynek amerykański. Wersje europejskie z procesorem Exynos tego modułu nie poisiadają. A zatem odpowiedź jest jednoznaczna.

Co do modelu A6 - czytaj, jak wyżej. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Drogi @gqx witam na forum i śpieszę z wyjaśnieniem.

Nie da się wgrać radia do urządzenia. Odbiornik fm to dodatkowy elektroniczny moduł/układ na płycie głównej urządzenia. Jeżeli urządzenie takowy posiada można go odblokować/aktywować jego obsługę. Więc wszystko zależy od hardware telefonu. Galaxy S7, o którym wspomniałeś to wersja z procesorem Snapdragon wyposażonym w moduł fm, przeznaczona na reynek amerykański. Wersje europejskie z procesorem Exynos tego modułu nie poisiadają. A zatem odpowiedź jest jednoznaczna.

Co do modelu A6 - czytaj, jak wyżej. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
gqx
Pathfinder
Opcje

Rety, żeby nam dawać taką odchudzoną wersję. Czyli mam roumieć, że żadnym sposobem w tym modelu nie mogę mieć radia fm?

 

Proszę o zachowanie kultury języka. Edytowano przez /RadekK

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@gqx mam nadzieję, że logicznie wytłumaczyłem? Skoro nie ma modułu, to nie stanie się cud :winking-face: i żadna aktualizacja nie doda do telefonu "rzeczy fizycznej" jaką jest właśnie moduł fm. Aktualizacje to software a nie hardware.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@gqx, pozostaje pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub Galaxy Store do sluchania radia online.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  Dokładnie, nawet lepsza jakość niż z tradycyjnego radia.


gqx
Pathfinder
Opcje

To już robię od kilku lat, byłoby spoko gdybym nie miał ograniczonej ilości MB transferu. Chyba że macie spoób na nieograniczonąilość MB?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@gqx, musisz zapoznać się z ofertami operatorów komórkowych. Dostępnych jest mnóstwo różnych planów i z pewnością znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania :winking-face:


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@gqx  Model A6 2018 ma Radio 

Screenshot_20190502-162511_Samsung Experience Home.jpgScreenshot_20190502-162518_Radio.jpg

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@gqx  Spokojnie można znaleźć oferty operatorów, którzy oferują spore ilości GB 


0 Like