Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kontrolerem gear vr

(Temat utworzony: 19-04-2018 07:44 AM)
941 Wyświetlenia
Elunia1526
Explorer
Opcje

Cześć.

Po zakupie gogli z kontrolerem wszystko zainstalowałam. Fajnie wszystko działało. Jakiś czas nie używałam gogli i teraz mam problem z połączeniem kontrolera z telefonem. Po włączeniu przycisku Home, lampka miga, więc baterie są ok:-) bluetooth też mam włączony:-) Czy miał ktoś z Was taki sam problem? Macie sposób na ponowne korzystanie z kontrolera?

Posiadam Samsung S8+, okulary Gear VR, kontroler ET-YO324.

Pozdrawiam.

0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Wyczyściłam dane, wymusiłam zatrzymanie, spróbowałam jeszcze raz sparować i nic 😞
A może coś się stało z kontrolerem? Leżał w szafce parę miesięcy...
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A może bateryjki?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Wymienione
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A sam kontroler ma jakiś magiczny przycisk hard resetu lub kombinację przycisków? Czasami wyjęcie bateri nie resetuje urządzeń. A tej wersji VR nie używałem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Noc takiego nie zauważyłam. Próbowałam naciskać różne przyciski na raz, ale bez skutku.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
W instrukcji też nie znalazłem nic na ten temat. 😞 Jeżeli masz sparowane inne urządzenia z telefonem to je usuń. Sparuj kontroler i dopiero dodaj następne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Usunelam wszystko, nadal nie widzi kontrolera 😞
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czy w międzyczasie pojawiły się jakieś aktualizacje?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Z tego co pamiętam, to nie.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Sprawdź.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like