Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pokaż Pulpit

(Temat utworzony: 29-12-2017 11:20 PM)
1198 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Tak sobie pomyślałem, że skoro jestesmy społecznością, to może warto pochwalić się przed innymi wygladem pulpitów naszych urzadzeń.

Co Wy na to?

Zacznę od swojego. Przyznam się, że jestem stały w uczuciach... oczywiście chodzi o markę, ustawienia i wygląd. Stąd stabilność w wygladzie mojego pulpitu już od modelu S5. Oczywiście nie zawsze był identyczny, bo widomo inne wersje systemu, róznorodność aplikacji i ich wygląd. Ale zawsze starałem się uzyskać podobny wygląd. Obecną stabilność w wygladzie uzyskałem na S7 i teraz kontynuuję na S8+. Ok, wystarczy tego gadania, teraz grafika, reszta pod.multipulpit.png

 Teraz reszta. Myślę, że do grafiki warto dodać krótki opis, bo może komuś się spodoba wyglad naszego pulpitu i będzie chciał uzyskać podobny efekt.

 

Ekran AoD - zegar krawędziowy + powiadomienia z podświetlaniem krawędziowym w wersji oreo.

Ekran blokady bez wodotrysków i przycisków szybkiego uruchamiania aplikacji.

Tapeta jak widać - cisteczka oreo - własna obróbka grafiki z sieci.

Launcher stockowy - oreo.

Temat czarny - sd-Black

Ikony stockowe, obramowania dodane przez temat.

 

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie.

Czekam na Wasze pulpity i opisy. :winking-face:

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ach te kobiety... zawsze coś :face-with-tears-of-joy:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Alicja70
Helping Hand
Opcje

SmartSelectImage_2018-01-23-07-51-21.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-07-51-47.png

 To jest mój obecny... reszta moich ulubieńców wieczorem...😁

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Alicja70
Nooo... nareszcie. :smiling-face:
Władne zdjęcie... znaczy się tapeta na pulpicie :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
To jest motyw nie sama tapeta... 😁
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Motyw też super :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

 

To teraz ja się pochwalę, choć nie mam za bardzo czym :smiling-face:

O tym na forum podobno nie wolno, bo to nie urządzenie Samsunga, ale może nikt się nie poskarży... :winking-face:

 

A więc od kilku lat posiadam telefon One Plus One, jak na razie służy mi na tyle bezproblemowo, że ewentualna zmiana telefonu byłaby głównie spowodowana ogólnym zainteresowaniem smartfonami.

Stety lub nie - posiadam Andka 5.1.1 - swego czasu miałem potrzebę wgrania TWRP oraz roota w telefonie, niestety spowodowało to brak możliwości zaktualizowania telefonu - instalator wywala błąd w trakcie aktualizacji. Oczywiście flashowanie systemu na nowo przez ADB nie jest dla mnie problemem, ale tak strasznie nie lubię resetować telefonu i ustawiać wszystko od nowa...

Jako ekran startowy używam ADW Launchera - spełnia w całości moje wymagania. Przycisk 'aplikacje' oczywiście został zastąpiony gestem przesunięcia palcem w górę. W nowszych telefonach standard - na Androidzie L funkcja nie do końca taka oczywista bez zewnętrznego Launchera. 

Być może pod koniec roku odeślę go na zasłużoną emeryturę, aczkolwiek wybór jego następcy może okazać się trudny. Bardzo prawdopodobne, że zostanę wierny marce i zakupię flagowca - OnePlus 5T - bardzo przyzwyczaiłem się do dodatkowych funkcji, jakie zaimplementowane są w Cyanogen OS / Oxygen OS.

Screenshot_2018-01-23-11-22-21.png   Screenshot_2018-01-23-11-17-01.png   Screenshot_2018-01-23-11-11-14.png

 

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tyż piknie 😉

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

@Damian K

Masz zgodę 😀 a tak w ogóle to czaaaaaddd!!!

Michał P

Alicja70
Helping Hand
Opcje

Tak jak obiecałam kolejni moi ulubieńcy😎SmartSelectImage_2018-01-23-22-52-42.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-53-00.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-53-19.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-53-38.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-54-01.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-50-28.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-49-58.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-49-16.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-48-42.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-45-38.png

 

SmartSelectImage_2018-01-23-22-45-12.png

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Bardzo ładne.
A czy można prosić o nazwy tych motywów?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like