Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pokaż Pulpit

(Temat utworzony: 29-12-2017 11:20 PM)
1236 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Tak sobie pomyślałem, że skoro jestesmy społecznością, to może warto pochwalić się przed innymi wygladem pulpitów naszych urzadzeń.

Co Wy na to?

Zacznę od swojego. Przyznam się, że jestem stały w uczuciach... oczywiście chodzi o markę, ustawienia i wygląd. Stąd stabilność w wygladzie mojego pulpitu już od modelu S5. Oczywiście nie zawsze był identyczny, bo widomo inne wersje systemu, róznorodność aplikacji i ich wygląd. Ale zawsze starałem się uzyskać podobny wygląd. Obecną stabilność w wygladzie uzyskałem na S7 i teraz kontynuuję na S8+. Ok, wystarczy tego gadania, teraz grafika, reszta pod.multipulpit.png

 Teraz reszta. Myślę, że do grafiki warto dodać krótki opis, bo może komuś się spodoba wyglad naszego pulpitu i będzie chciał uzyskać podobny efekt.

 

Ekran AoD - zegar krawędziowy + powiadomienia z podświetlaniem krawędziowym w wersji oreo.

Ekran blokady bez wodotrysków i przycisków szybkiego uruchamiania aplikacji.

Tapeta jak widać - cisteczka oreo - własna obróbka grafiki z sieci.

Launcher stockowy - oreo.

Temat czarny - sd-Black

Ikony stockowe, obramowania dodane przez temat.

 

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie.

Czekam na Wasze pulpity i opisy. :winking-face:

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
36 Odpowiedzi
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Wow... ja sobie zmieniam motywy sale mam swoje ulubione..
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Alicja70

To się pochwal tymi ulubionymi, może coś wybiorę dla siebie. Po za zmianą tapety przy becie, to motyw i układ mam niezmienny od baaardzo długiego czasu. 

Dla faceta to miło "wykorzystać" kobietę :winking-face: 😜 nawet do odświeżenia pulpitu. Co Ty na to Anno? :winking-face: 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Jak wrócę do domu dopiero, a co do "wykorzystania" to zapomnij 😛
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Alicja70

Dobre i to, że chociaż "pokażesz". :winking-face: 😜


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

No i nie mogę dodać grafiki ... pomyślę wieczorem bo wtedy wtedy zwykle mam wenę... 🤔

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czekam. A tak na marginesie, przyznać się, kto popsuł grafiki? :winking-face: :smiling-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

 Na razie nic nie wymyśliłam ale dzisiaj może d się wreszcie ślubuję do kompa...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@Alicja70
Bo już nie mogę się doczekać.
Dodawanie grafik naprawione, więc już nie możesz się migać :winking-face: :smiling-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
He he he to dopiero wieczorem lub jutro bo dzisiaj w pracy do 20 potem z psiapsiułą małe co nieco i jutro rano do pracy...😎😜😁
0 Like