Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Superuser II
Superuser II

@sumo234 nie będę się rozpisywał, podejmij działania. 😎

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Hmmm, a na co ma zostać zmienione, bo to by bardzo pomogło i lepej iść do salonu czy samemu? jak samemu to posiadasz może jakąś instrukcje albo coś ?

Superuser I
Superuser I

@sumo234, zachęcam do wizyty w serwisie, gdzie za opłatą około 50 zł zostanie wgrane poprawne oprogramowanie, dzięki czemu będziesz otrzymywał przyszłe aktualizacje. Pamiętaj, że ponowne wgranie oprogramowania wiąże się utratą wszystkich danych, dlatego przed wizytą warto wykonać kopię zapasową ważnych elementów.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Witam wszystkich, podobnie przesyłam informacje, z tego co wyczytałem to wizyta w serwisie, ale dla świętego spokoju pisze post dla potwierdzenia. U mnie wogóle nie widać opcji aktualizacji.... Screenshot_20190815-062200.jpg

Screenshot_20190815-062125_Settings.jpg

Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, pierwotnym rynkiem pochodzenia Twojego telefonu są Zjednoczone Emiraty Arabskie (XSG). Wariant telefonu został zmieniony na polski (XEO). Jeżeli jednak Twój telefon nie wyszukuje aktualizacji to konieczna będzie wizyta w serwisie. Przed wizytą możesz jeszcze sprawdzić komputerową aplikację Smart Switch, ale obawiam się, że to nic nie zmieni.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Wogóle nie widać opcji aktualizacji oprogramowania w menu, a nie sądzę że tylko u mnie jest gdzieś schowana, spróbuję jeszcze drugi zaproponowany sposób ale przypuszczam że tylko serwis...
Legend

@MarcinS_83  Czy ja ciebie rozumiem nie masz tego ?

Screenshot_20190815-123932_Settings.jpgScreenshot_20190815-123936_Settings.jpg

przez Smart Switch

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
First Poster
Tak dokładnie nie mam tej opcji w ustawieniach... Też trochę zdziwiony jestem ale widocznie taką wersję miała osoba, która w nim wprowadzała jakieś zmiany.
Legend

@MarcinS_83  To pozostaje Ci serwis ktoś mocno grzebał.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, przed wizytą w serwisie spróbuj jeszcze wykonać hard reset. Nie przywracaj kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ wraz z kopią mogą wrócić błędy. Jeżeli to również nie pomoże to konieczna będzie wizyta w serwisie.

Autorzy z największą liczbą like