Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung m52 ładowarka

(Temat utworzony: 17-01-2022 07:41 PM)
885 Wyświetlenia
Czarnuszak
Apprentice
Opcje
Cześć w piątek przyjedzie do mnie Samsung m52, nie ma do niego ładowarki. Ja obecnie mam A7, ładowarka od niego mi podejdzie jeśli będę mieć kabel USB C, czy trzeba kupować osobno? Jeśli tak to proszę o sugestie gdzie i co kupić 
0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Czarnuszak. Witam. Oczywiście że możesz jedynie będzie brak szybkiego ładowania. Bo A7 go nie miał

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeśli chcesz mieć szybkie ładowanie to proponuję tą 25W w M52 jest bateria o pojemności 5000 mAh więc taka 25W będzie moim zdaniem najbardziej optymalna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Czarnuszak. Witam. Oczywiście że możesz jedynie będzie brak szybkiego ładowania. Bo A7 go nie miał
Czarnuszak
Apprentice
Opcje
A jaką Pan poleci jeśli będę kupować? W media exp jest ładowarka Samsung 15w, 25w 45w.
0 Like
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeśli chcesz mieć szybkie ładowanie to proponuję tą 25W w M52 jest bateria o pojemności 5000 mAh więc taka 25W będzie moim zdaniem najbardziej optymalna.
Czarnuszak
Apprentice
Opcje
Bardzo dziękuję za odpowiedź:) wszystkiego dobrego
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Proszę bardzo 🙂 Pozdrawiam
0 Like
soczek28
First Poster
Opcje
Jaką ładowarkę obsługuje samsung m52 5g???
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@soczek28, najszybsze dostępne ładowanie w tym telefonie to 25W. Możesz zatem skorzystać z oryginalnej ładowarki Samsung EP-TA800. Możliwe jest korzystanie z mocniejszych ładowarek, ale szybkość ładowania zostanie ograniczona do 25W.