Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak bocznego alfabetu w kontaktach

(Temat utworzony: 16-10-2017 08:56 PM)
10874 Wyświetlenia
anszulina
First Poster
Opcje

Witam.

Mam następujący problem: w moich systemowych kontaktach po prawej stronie powinien się znajdować pasek szybkiego wybierania. Posiadam Galaxy J3 (2016) z brandowanym softem z Play'a (Lollipop 5.1.1) i dzwoniłem już do nich w tej sprawie, jednakże ich zdaniem nie jest to wina brandingu i przekierowali mnie do Was. Czy ktoś ma podobny problem? Czy jest możliwość wprowadzenia poprawek w przyszłej aktualizacji? Proszę o odpowiedź. 

0 Like
27 Odpowiedzi
MarekZ
Voyager
Opcje

Cześć @anszulina

Boczny pasek z alfabetem zależny jest od wersji systemu telefonu, nie występuje we wszystkich. Generalnie w nowszych Androidach nie jest już dodawany.

Jeżeli w twoim telefonie nie ma go, to pozostaje używac wyszukiwarki kontaktów na górze ekranu lub pobrać alternatywny program kontaktów, których w Sklep Play jest bardzo dużo, wiele z nich ma taki boczny pasek.

Nie liczył bym na to, że pojawi się wk olejnych wersjach systemu, np 6.0, o ile taka w ogóle się ukaże, bo nie wiadomo, gdyż w innych telefonach Samsung które mają już Androida 6.0 lub 7.0 nie ma tego paska.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
almiecz1
Apprentice
Opcje

Mam Androida 11 i pasek boczny był, bo po ostatniej aktualizacji zniknął. Czy można tę aktualizację usunąć?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@almiecz1  O który pasek dokładnie chodzi?


0 Like
almiecz1
Apprentice
Opcje

Przy kontaktach po prawej stronie był pionowy pasek z alfabetem dla kontaktów. Teraz go brak, bo zaktualizował się do Androida 12. Czy można wrócić do Androida 11?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@almiecz1  chodzi o to?

Screenshot_20220518-093719_Contacts.jpg


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@anszulina, Pasek nadal tam jest tylko w innej formie. Po rozpoczęciu przewijania pojawi się z prawej strony ekranu

Screenshot_20220518-102337_Contacts.jpg


almiecz1
Apprentice
Opcje

Dzięki. Pisałem do Samsunga, to samo mi powiedzieli. Dno!

0 Like
Boszka
Journeyman
Opcje
Po aktualizacji, zmienił się wygląd książki z kontaktami, nie ma liter, tylko kropki. 
Samsung Galaxy m51 
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Boszka Witam. W Androidzie12 właśnie tak zostało zmienione.