Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak bocznego alfabetu w kontaktach

(Temat utworzony: 16-10-2017 08:56 PM)
11048 Wyświetlenia
anszulina
First Poster
Opcje

Witam.

Mam następujący problem: w moich systemowych kontaktach po prawej stronie powinien się znajdować pasek szybkiego wybierania. Posiadam Galaxy J3 (2016) z brandowanym softem z Play'a (Lollipop 5.1.1) i dzwoniłem już do nich w tej sprawie, jednakże ich zdaniem nie jest to wina brandingu i przekierowali mnie do Was. Czy ktoś ma podobny problem? Czy jest możliwość wprowadzenia poprawek w przyszłej aktualizacji? Proszę o odpowiedź. 

0 Like
27 Odpowiedzi
Flamingo_
Voyager
Opcje
Wiem że nie pomogę ale mam androida 12 i nie mam takich kropek. Model S20 FE 5G
0 Like
Boszka
Journeyman
Opcje
Kupiłam ten model Samsunga, ze względu na pojemną baterię, miałam S 8,telefon jest na gwarancji, podjadę do salonu i zapytam, czy pomogą.
Zastanawiam się czasem, czy telefon jest dla mnie, czy ja dla telefonu, po każdej aktualizacji, muszę uczyć się na nowo
0 Like
Members_TXa2UNV
First Poster
Opcje

Witam, jestem osobą leworęczna.  Czy jest opcja przeniesienia tego paska na lewą stronę? Posiadam s21 z androidem 13.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Members_TXa2UNV, Niestety nie ma takiej możliwości.


0 Like
ryba66
First Poster
Opcje
Byly pomocne litery teraz bezsensowne niepotrzebne kropki. Na 100% zmienie telefon juz nie na samsunga
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@ryba66, litery pojawią się, kiedy będziesz przesuwać palcem bezpośrednio po tym pasku z kropkami.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

kiki1234567890
First Poster
Opcje
Brak alfabetu bocznego w kontaktach samsung a71
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@kiki1234567890, w tym wątku znajdziesz wskazówki, co zrobić, żeby litery były widoczne.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.