Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Android 8.0 dla Note 8 Kiedy można się spodziewać?

(Temat utworzony: 19-03-2018 08:10 AM)
933 Wyświetlenia
grzezal77
Journeyman
Opcje

Kiedy można się spodziewać nowej wersji androida na Note 8 ? Telefon kupiony w sieci komórkowej. 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
29 Odpowiedzi
hoax7one
Explorer
Opcje

Kupiłem note 8 sm-n950f w polsce a używam w Irlandii. Do tej pory nie mam update do oreo. O co kaman? 🤔

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@hoax7one sprawdzałeś jakie CSC masz na telefonie? Podłączałeś telefon do kompa i próbowałeś aktualizować w programie Smart Switch? Jeżeli blokadę aktualizacji powoduje SIM operatora, to spróbuj wykonać aktualizację przez WiFi lub wskazany przeze mnie program z wyjętym SIMem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
hoax7one
Explorer
Opcje

Co to csc? 

Podłączałem tel do kompa i nie ma aktualizacji. Nie mam simlocka na nim. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W zakładce informującej o wersji oprogramowania powinna być informacja o CSC. Sprawdź, zrób sreena i wstaw tu grafikę.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
hoax7one
Explorer
Opcje

Screenshot_20180905-215128.jpg

 

Screenshot_20180905-215124.jpg

 

 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@hoax7one

Sprawdzałeś na pewno bez simki na smartswitch?
W sumie dziwna kwestia, sam fakt łączenia się przez zagraniczną sieć nie powinien blokować aktualizacji.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
hoax7one
Explorer
Opcje

Dziś spróbuję 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Coś dziwnego jest z twoim telefonem. W Polsce to on raczej miał wgrany tylko soft (XEO), ale pochodzi z brytyjskiej dystrybucji (XEU).

Stąd problemy z aktualizacją. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
hoax7one
Explorer
Opcje

To co? Flashowanie pozostało tylko? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Albo w serwisie albo robótki ręczne;) :face-with-tears-of-joy:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like