Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

výběr telky

(Téma vytvořeno: 05-11-2019 03:09 PM)
621 Zobrazení
blazenka86
Apprentice
Možnosti

Zdravím,

 

potřebovala bych poradit s novou telkou. Měla jsem vybranou telku:UE49RU7302

Ale jak jsem začala víc hledat, tak jsi tou volbou nejsem jistá.

Chci 4K, 49-50" , do 15000Kc

Neco koukatelného na sport a PS4 pro.

 

Děkuji

 

 

0 Like
7 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Přejí hezký večer @blazenka86 

 

Pokud na TV nespěcháte doporučil bych model tento model https://www.samsung.com/cz/tvs/uhdtv-ru8002ux/UE49RU8002UXXH/

 

Nabídne Vám krásný obraz, dobrý zvuk, slušné HDR a pokud chcete PS4 Pro tak ideální model v poměru cena výkon. Během Black Friday by jste mohla najít výhodnější cenu, ale těžko říct.


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@fajnSnek dobré doporučení :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:. @blazenka86 možná bych jen ještě zkusil zvážit, zda nepořídit větší 55" :winking-face:

 

0 Like
blazenka86
Apprentice
Možnosti

Děkuji, pánové. N9 Já se trochu bojím, ze 55 už bude moc. Od telky ke gauči je to cca 2, 3 metrů.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@blazenka86  

 

U 4k televizí to nevadí, já to mám 2,1 m a jsem za 55" rád, možná si říkám, zda jsem neměl vzít větší. Jak radí @AndroidGuru  55" je optimální úhlopříčka :smiling-face:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

55" je minimum :smiling-face:. Já mám 55" a po prvním zapnutí mě připadala také velká (před tím jsem měl 40"), ale zvykneš si velmi rychle :winking-face:. Dokonce teď, když bych si bral novou TV, tak bych už určitě šel do 65". Určitě to ještě zvaž. Bohužel, s cenou už se ale nevejdeš do limitu 15.000,- Kč, ale vzhledem k tomu, že televizi si kupuješ na delší dobu (aspoň já to tak dělám), tak bych si cca 3.000,- Kč připlatil a koupil tu 55".

 

blazenka86
Apprentice
Možnosti
Tak jste mě přesvědčili :winking-face:
Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Uvidis ze budes spokojena a nebudes litovat :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type: