Tato komponenta nemůže být zobrazena.
Tato komponenta nemůže být zobrazena.
Tato komponenta nemůže být zobrazena.
Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aplikace HBO GO a O2 TV nejsou k nalezení ve Smart Hub na Samsung TV QE55Q8FNA mimo ČR

(Téma vytvořeno: 06-10-2020 12:06 PM)
4421 Zobrazení
ZdeněkJ
Student
Možnosti

 

Dobrý den, převádím sem naši komunikaci ze zákaznické podpory (p. Tomáš Bohuněk).

Ano, používám tuto Samsung Smart TV během pobytu ve Španělsku.

Není mi ale jasné odkud by mělo pramenit omezení nainstalovat a používat aplikace HBO GO a O2 TV mimo ČR.

Obě aplikace mohu spustit na svém smartphonu (a sledovat TV) a mohu tyto online-TV spustit v browseru svého notebooku – v obou případech streaming server zná moji IP adresu tady ve Španělsku – z toho usuzuji že ve smluvních podmínkách tito poskytovatelé nemají teritorium použití omezen pouze na ČR.

Prosím - proč by se tedy měla tato teritoriální omezení aplikovat na Smart Hub v Samsung TV?

 

From: cz.contactus <cz.contactus@email.support.samsung.com>
Sent: Tuesday 6 October 2020 03:19
Re:

 

Please Reply Above This Line

Dobrý den, pane Jiříčku,

 

děkuji Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti Samsung.

 

Obsah Smart Hub se řídí tím, kde je TV používána, pokud TV používáte v České Republice nebo na Slovensku, měla by být k dispozici jak HBO GO tak O2 TV.

 

V případě, že je nemáte k dispozici, aktualizujte Váš televizor aresetujte Smart Hub - nastavení - podpora - automatická diagnostika - obnovit Smart Hub - pin 0-0-0-0.

 

 

V případě jakýchkoliv dalších otázek mě neváhejte opět kontaktovat. Můžete také napsat pomocí aplikace Whatsapp, využít Samsung Live Chat, bezplatnou zákaznickou linku 800 726 786 nebo se připojte k diskuzi na Samsung Community.

 

www.samsungcommunity.cz  

 

Přeji Vám příjemný den

 

Tomáš Bohuněk

Zákaznická linka Samsung

 

On Mon, 05 Oct 2020 at 03:17 PM 

Dobrý den - na této Smart TV nemohu v oblasti Apps najít k instalaci aplikace HBOGO a O2TV (zkoušel jsem search i procházet všechny video apps). Jinak mi funguje spousta jiných aplikací jako na jiných TV, např. Skylink.CZ. Je to prosím nějaký problém s kompatibilitou těchto dvou - nebo proč se mi vůbec nezobrazí jako dostupné k instalaci? Podrobnosti o SW verzi předávám v příloze.

20201005_142307.jpg

2 Odpovědi
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím Community,

 

@ZdeněkJ zjistila jsem pro vás tyto informace. TV filtruje aplikace na základě dvou kritérií: IP adresy a zvolené země při nastavování TV. Na rozdíl od telefonu či tabletu, je i na základě IP adresy filtrováno, jaké aplikace budou v TV dostupné a jaké ne. Ani jedna ze zmíněných aplikací není v Samsung televizi podporována pro španělský trh. Doporučil bych tedy tovární reset televize a poté zvolit CZ jako domovskou zemi. Aplikace by následně měly být dostupná v televizi.

 

V případě, že se ani po nastavení CZ jako domovské země aplikace nezobrazí, tak IP adresa nejspíše dominuje v tomto případě filtrování a aplikace se v televizi nezobrazí.

 

Hezký den.

ZdeněkJ
Student
Možnosti

Zřejmě máte pravdu s tím omezením HBO GO pro některé trhy (zde Španělsko), viz https://bestsmartdnstoday.com/unblock-hbo-go-in-spain/.

K tomu směřuje i můj pokus spustit na TV Samsung apku browser a přihlásit se na svůj HBO GO účet přes browser, což se mi normálně podařilo, ale když jsem se pokusil spustit první film, nejelo to - zůstalo mi viset jen černé okno.

No, hlavně že tady můžu spustit HBO GO na notebooku. Jede mi pak funkce externího monitoru na tu TV Samsung. Na notebooku s Win10 přes WindowsKey+P (Project), pak "Connect to a wireless display", vyberu tu svoji TV a běží to v plném formátu i rozlišení 🙂

Tovární reset raději zkoušet nebudu - jsem tu v pronajatém bytě.

Děkuji za info!