Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Spuštění Netflixu

(Téma vytvořeno: 04-11-2019 05:44 PM)
4988 Zobrazení
thomas3108
Apprentice
Možnosti

Zdravím, prosím o pomoc se spuštěním Netflixu na tv  Smart Samsung UE32F5300. Aplikace je v TV přednastavená, internet funkční. 

Po spuštění aplikace Netflix se nic neděje, zůstane jen název a dál nic. Žádná snaha o spuštění, přihlášení, je to zamrzlé . 

Zkoušela jsem se přihlásit přes internet na této tv do Netflixu, přihlášení se zdařilo, ale když chci spustit např. film, hlásí Netflix, že je problém s prohlížečem. 

Nevíte někdo, zda tato TV vůbec dokáže podporovat aplikaci Netflix? 

0 Like
7 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Přeji hezký večer @thomas3108 

 

Koukal jsem na specifikace a TV je z roku 2013, je to tak ? Vyzkoušejte pokud v menu televize najdete obchod s aplikacemi, tak zkontrolovat zda je nainstalována poslední verze aplikace Netflix. Případně bych vyzkoušel aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
thomas3108
Apprentice
Možnosti
Ano, je z roku 2013. Aplikace odinstalovat nejde, verze je 4.06402, poslední aktual. 2016/01/07. Moc děkuji za snahu pomoci.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak asi v tom bude zakopaný pes, aplikace je více než 3 roky neaktuální 😞 To je bohužel realita u všech výrobců, podpora 3-4 roky pak přestávají aplikace aktualizovat. Jediné co bych ještě vyzkoušel by bylo vymazat data u aplikace Netflix, pokud by to šlo někde v Nastavení a pak Aplikace. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
thomas3108
Apprentice
Možnosti

Asi je to tak. Dnes jsme spouštěli Netflix na dalších 3 televizích, všechny novější od r. 2017 a výš a vše bylo bez problémů. Jen tato stará hajtra ne a ne. Už jsme vyzkoušeli vše, co kde psali za nápovědu, ale bezvýsledně. Co se dalo, jsme instalovali znova, ohlásili, vypnuli, restartovali. Cookies, router, prohlížeč... A s apkou Netflix na této stařešině se nehne, nelze ji ani nikde aktualizovat. Zítra zajdeme za poskytovatelem internetu, zda by oni nevěděli. A pak už jen koupit novou TV. 😉 Ale děkuji za odpověď. Hezký zbytek večera. 😊

janapd
First Poster
Možnosti

Pekný večer, chcem sa len opýtať, či sa Vám podarilo vyriešiť problém so starou verziou netflixu, aj ja mám ten istý problém.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Obávám se, že to bude skutečně starou TV z roku 2013. Já mám TV Samsung z roku 2016 a zrovna včera jsem si na zkoušku 30 dní aktivoval Netflix a normálně vše funguje a aplikace ihned naběhne. 

 

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím Community,

 

@janapd Samsung spustil Netflix od modelů z roku 2011. 

Zkontrolovala bych poslední verzi FW, měla by to být 2126.0 .

Další krok je změna DNS, reset Smart Hubu, poté znovu naistalovat Netflix.

 

Hezký den.