Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

TV fali konzolra szerelés

(Témakör létrehozásának dátuma: 03-04-2019 03:36 PM)
18773 Megtekintések
barabascs
First Poster
Beállítások

Segítségüket kérem, hogy az UE32N5002 modellszámú televíziómat falra szeretném szerelni. A készülék hátulján lévő 4 lyukba milyen méretű csavarral tudom rögzíteni a konzolt, rögzítem a falra?
Másik két Samsung TV készülékemen 8-as méretű csavarmenetek vannak, ezen a készüléken csak mélyebben vannak kis méretű menetek. Félek, rögzítéshez ez kevés...
Köszönöm a válaszukat :smiling-face: 

0 tetszik
8 Válaszok
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Ha minden igaz, akkor a TV-jén VESA 100 szabványú rögzítési pontok vannak. Ezekhez M4x45mm-es csavarok kellenek, plusz a TV-hez való műanyag távtartók. Úgyhogy azok a "pici" csavarhelyek lesznek azok.

(Amúgy meglepően erős egy M3-as csavar is, nem kell félni tőle, hogy leszakad.)

VESA Specs.PNGWall Mount.PNG

0 tetszik
petrosz
First Poster
Beállítások

Üdv,

 

először is kösz a lenti infot a falra szereléshez.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a "TV-hez való műanyag távtartók" -at meg kellett volna találnom a Samsung TV dobozában (ugyanez a modell - UE32N5002AK)?

 

Ahogy nézem a kialakítást, ha lenne is M4*45mm csavarjaim, akkor is ki kellene bélelni egy műanyag adapterrel a TVben levő lyukakat, mert anélkül minden terhelés a csavarok végén levő 5mm -re esne.

 

Tehát a kérdésem lényege, hogy honnét lehet ilyen "TV-hez való műanyag távtartók" -at beszerezni, mert a Samsung oldalán nem találtam semmi infot erről?

 

Kösz,

Üdv, Petrosz

0 tetszik
KittyM
Navigator
Beállítások

Helló @petrosz ! 

 

műanyag adaptereket vagy márkaszervizekben van lehetőséged beszerezni (az alábbi linken kereshetsz rá a szervizek listájára:https://www.samsung.com/hu/support/service-centre/vagy szaküzletekben.

 

üdv. Kitty 

 

 

0 tetszik
ttigris
Explorer
Beállítások

Szia Petrosz!

Találtál kütyüket a felszereléshez?

üdv ttigris 😎

0 tetszik
szelno
First Poster
Beállítások

Szia petrosz,

sikerűlt találni adaptert? Nekem is szükségem lenne rá.

Ha igen, hol?  Már több márkaszervízzel felvettem a kapcsolatot, sajnos eredménytelenűl:(

Köszönöm szépen segítségedet és válaszod:

szelno

 

 

0 tetszik
petrosz
First Poster
Beállítások

Szia Szelno,

 

én konkrétan Vogel 's MA2040 konzolra szerettem volna felszerelni Samsung UE32N5002 TV -t. A Vogel 's -nek is írtam (Anyacégnek angolul), és a magyarországi képviselete (Steelbird Kft - steelbird.hu) felajánlotta, hogy ad készletet a felszereléshez (M8x45mm vagy M8x40mm+távtartó kit), amivel végül nem éltem, mert mire élni tudtam volna vele, megoldottam a helyzetet másképp, és egy másik TV lett a falra felszerelve, aminél eme adapterre nem volt szükség.

 

Persze, ha nem Vogel 's a választott konzol, akkor lehet, hogy ez az info nem segít, mert csak úgy simán nem tudom, hogy adnak -e ilyen készletet, hacsak nem egy TV Vogel 's MA2040 konzolra szereléshez kéred...

 

Üdv, Petrosz

0 tetszik
GregorZsombor
First Poster
Beállítások

Köszönöm a válaszokat nekem is ezek lettek volna a kérdéseim! 

Atek093
First Poster
Beállítások
Sziasztok ! Nekem egy 50"-os TU7020 as van és azt szeretném feltenni a falra valaki tudja ,hogy mi kell hozzá? (Milyen csavar, és ha távtartó is kell, akkor mekkora kellene? ) sehol sem találok
0 tetszik