Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Přestalo fungovat červené tlačítko

(Téma vytvořeno: 21-03-2019 10:17 AM)
20761 Zobrazení
whoney
First Poster
Možnosti

Dobrý den, prosím o radu, z ničeho nic mi přestalo fungovat červené tlačítko. Zkoušela jsem vypnout a zapnout televizi, vypojit ze zásuvky, v nastavení jsem kontrolovala, jestli je funkce Hbb TV zapnuta. Měla jsem přes červené tlačítko spuštěný film. Normálně vše fungovalo a asi 10 minut před koncem se mi film vypnul a od té doby funkce červeného tlačítka nefunguje. Předem děkuji za pomoc a rady.

0 Like
12 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Napadá mě, nemůže bý problém s připojenímk internetu? Ostatní síťové funkce v tv fungují? Třeba youtube, nebo prohlížeč?

0 Like
whoney
First Poster
Možnosti

Ano vše ostatní funguje

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To byla jediná vec, která mě napadla. Vypojení ze zásuvky a správnost nastavení jste už správně provedla. Televize má určitě v menu nějakou možnost obnovení nastavení, ale v tom případě přijdete o nastavení seznamu kanálů o nastavení parametrů obrazu a zvuku.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Párkrát už tu byl u televizorů problém se síťovýma funkcema a pomohla změna v nastavení DNS, zkuste nastavit na 8.8.8.8 a restartovat TV a případně na 8.8.4.4. a opět restart.

whoney
First Poster
Možnosti

To se mi právě moc nechce. 2 hodiny jsem nastavovala jen barvy.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To samozřejmě chápu, zkuste tu změnu DNS, to nevymaže žádná nastavení televizoru.

0 Like
whoney
First Poster
Možnosti
A kde se to nastavuje v tom menu? Abych to nemusela dlouho hledat.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Zkuste nastavení - obecné - síť - nastavení pro pokročilé

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ještě bych možná zkusil aktualizovat přímo tu samotnou aplikaci HbbTv.

0 Like