Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

UE40ES6200SXZG TV Wifi probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 21-12-2018 06:21 PM)
28477 Megtekintések
Nemcsenyi_Janos
First Poster
Beállítások

Tisztelt Samsung,

 

A UE40ES6200SXZG típusú TV-m wifi kapcsolata nem működik megfelelően. Hálozati beállítások menünél, mikor elindítom a vezeték nélküli hálozatok keresését egypillanatra látható az összes csatlakozási lehetőség/pont, de még mielőtt bármit állítanék a TV kilép a menüpontból, anélkül, hogy bármit is beállíthatnék, ezt követően a Wi-fi Direct és az Soft AP menüpont inaktívá válik, amit csak a TV újraindításával kapok vissza. Wi-fi direct segítségével más eszközzel lehet csatlakozni a TV-hez. Segítségüket előre is köszönöm.

Nemcsényi János

0 tetszik
23 Válaszok
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Ilyen esetben érdemes a Samrt Hub felületen a Beállítások-Visszaáll. útvonalon egy teljes visszaállítást indítani, így gyári alapállapotába kerül a Smart Hub . Ha a tévé jelszót kér és ha nem állítottál be saját PIN kódot, a 0000 foogja feloldani a zárat.

 

Vezeték nélküli kapcsolat esetén fontos, hogy a router maximum 3-4 méterre legyen elhelyezte a tévékészüléktől és ne legyen a két eszköz között nagyobb torlasz (fal, szekrény).

 

Ha a Smart Hub visszaállítás sem segítene, illetve a router is a megadott távolságon belül van, a Menü-Terméktámogatás-Öndiagnosztika útvonalon válaszd a Visszaáll. lehetőséget, ez esetben is 0000 lesz a PIN kód.

 

Üdv!

0 tetszik
Megoldás
Zsolesz
Journeyman
Beállítások

Szintén ebben a cipőbe jártam több éven keresztül,hogy még a kedves SAMSUNG ügyfélszolgálat se tudott segíteni!! Külföldi oldalon találtam megoldást, és lám azóta sikeresen működik HURRÁ:)

 

kikapcsolt állapotba lépjünk bele a szervizmenübe. (egymást követően)

INFO - MENÜ - MUTE - POWER egymást követően

serice menübe lefele nyillal menjünk

CONTROL (2) - SUB OPTION (2) - WIFI REGION E betüt állítsuk A betüre. kikapcs vissza és ezt követően állítsuk be az internetet.

Nekem bevált.

Nemcsenyi_Janos
First Poster
Beállítások

Szia Zsolesz!

 

Köszönöm a segítséget, minden úgy ment, mint ahogy leírtad. Mégegyszer köszönöm!!!!

0 tetszik
Teron
First Poster
Beállítások

Én nem találtam ilyen wifi region menüpontot.

0 tetszik
Zsolesz
Journeyman
Beállítások

Mi a pontos tipusa a tévének?

0 tetszik
Teron
First Poster
Beállítások

Modellkód: UE40H6200

 

 

0 tetszik
gaszko
First Poster
Beállítások

szia Zsolesz! nekem egy ue49k5500awhhx s tv-m van, a legújabb firmwarrel és én is wifi direkt problémával küzdök! mi iphone-okat használunk és nem megy ki rajta a tükrözés erre  a tv-re, pedig van egy 7-es szériás tv-nk és azzal gond nélkül megy. Próbáltam ügyfélszolgálaton keresztül, de azt a story-t hagyjuk! Próbáltam service mód -ba is belépni, de nem sikerült oda ahova te is írtad! Tudnál esetleg segíteni?
köszike

0 tetszik
gaszko
First Poster
Beállítások
szia Zsolesz! nekem egy ue49k5500awhhx s tv-m van, a legújabb firmwarrel és én is wifi direkt problémával küzdök! mi iphone-okat használunk és nem megy ki rajta a tükrözés erre a tv-re, pedig van egy 7-es szériás tv-nk és azzal gond nélkül megy. Próbáltam ügyfélszolgálaton keresztül, de azt a story-t hagyjuk! Próbáltam service mód -ba is belépni, de nem sikerült oda ahova te is írtad! Tudnál esetleg segíteni?
köszike
0 tetszik
taybor
First Poster
Beállítások

Nem tudok csatlakozni wifire nem érzékeli a tv a wifit

0 tetszik