Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

UE40ES6200SXZG TV Wifi probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-12-2018 08:06 PM)
33023 Megtekintések
Nemcsenyi_Janos
First Poster
Beállítások

Tisztelt Samsung,

 

A UE40ES6200SXZG típusú TV-m wifi kapcsolata nem működik megfelelően. Hálozati beállítások menünél, mikor elindítom a vezeték nélküli hálozatok keresését egypillanatra látható az összes csatlakozási lehetőség/pont, de még mielőtt bármit állítanék a TV kilép a menüpontból, anélkül, hogy bármit is beállíthatnék, ezt követően a Wi-fi Direct és az Soft AP menüpont inaktívá válik, amit csak a TV újraindításával kapok vissza. Wi-fi direct segítségével más eszközzel lehet csatlakozni a TV-hez. Segítségüket előre is köszönöm.

Nemcsényi János

0 tetszik
Ugrás a megoldásra
23 Válaszok
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Szerintem az ilyen jellegű problémával, vagy kérdésekkel érdemesebb lenne egy szakszervizt felkeresned.

0 tetszik
halaszarpad
First Poster
Beállítások

Kedves Zsolesz, kedves Samsung!

UE46ES7000S készülékem van, éveken keresztül gond nélkül működött. Egy ideje véletlenszerűen elkezdett ki-be kapcsolgatni, majd megszűnt a WIFI. Más készülékek működnek ugyanerről a routerről. Próbáltam a telefonról megosztott Internetről belépni. Átálllítottam a régiót E-ről A-ra. Többször újraindítottam. Semmi. A TV nem látja a routert. Tudna segíteni?

Köszönettel

Halász Árpád

0 tetszik
Members_d0zgYc7
First Poster
Beállítások

Kedves Zsolesz, 

Az én tv-m UE55JU6850Zxzg eljutok a INFO - MENÜ - MUTE - POWER egymást követően

 

serice menübe lefele nyillal menjünk

 

CONTROL (2) - SUB OPTION (2) -id, de nekem nincs Wifi region. Ilyenkor mi a Mmegoldás? 

 

Köszönöm Nóra 

 

 

0 tetszik
Sa1nyi
First Poster
Beállítások
Szia a samsung ue40es6540s model tv nem talál egy wifi jelet sem mi lehet az oka? amugy telefonrol osztom meg a netet de van a házba router is!
0 tetszik