Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

UE40ES6200SXZG TV Wifi probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-12-2018 08:06 PM)
33021 Megtekintések
Nemcsenyi_Janos
First Poster
Beállítások

Tisztelt Samsung,

 

A UE40ES6200SXZG típusú TV-m wifi kapcsolata nem működik megfelelően. Hálozati beállítások menünél, mikor elindítom a vezeték nélküli hálozatok keresését egypillanatra látható az összes csatlakozási lehetőség/pont, de még mielőtt bármit állítanék a TV kilép a menüpontból, anélkül, hogy bármit is beállíthatnék, ezt követően a Wi-fi Direct és az Soft AP menüpont inaktívá válik, amit csak a TV újraindításával kapok vissza. Wi-fi direct segítségével más eszközzel lehet csatlakozni a TV-hez. Segítségüket előre is köszönöm.

Nemcsényi János

0 tetszik
Ugrás a megoldásra
MKitty
Pathfinder
Beállítások
Szia,

Milyen tipusú tévékészülékkel rendelkezel és próbáltál e már egy másik wi-fi hálózatra csatlakozini a tévével. Ezetleg javaslom oszd meg mobilinternetedet és próbálj meg arra a hálózatra csatlakozni, hogy leteszteljük valóban a tévéd van-e meghibásodva.

üdv.
Kitty
0 tetszik
Budilevente
First Poster
Beállítások

Nem kapcsolodik a Telefunken smart tv a wifihez ki Irja csatlakozva de nem müködik

EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Levente!

Samsung TV-kre vagyunk specializálódva, de tudok adni pár tippet amit le tudsz ellenőrizni :smiling-face:
Javasolnám, hogy oszd meg a telefonod mobilnetét Wifi hotspoton keresztül, és próbálj meg arra csatlakozni a TV készülékeddel, ha úgy működik akkor az otthoni wifiddel lesz a gond.
Azt pedig le tudod resetelni és új jelszót adni, vagy a szolgáltató felé fordulni a problémával. Illetve az otthoni többi eszközöd látja az otthoni Wifi-t és rendeltetés szerűen működnek a netes alkalmazások?
0 tetszik
hhgygy
First Poster
Beállítások

Köszi a tippet, tényleg működik. Tehát szerviz menü a megadott gombkombinációkkal és a Wifi régiót 'A'-ra kell állítani.

0 tetszik
zborde
First Poster
Beállítások

Köszönöm a tippet!
Ez a megoldás nálam is megjavította a WIFI-s csatlakozási problémát.

0 tetszik
BenkeTünfe
First Poster
Beállítások

egy régebbi HD tv-nk van. Az internetelérés nagyon nehezen ment még régen is, amikor vettük. Most láttam ezt a topicot és letöltöttem USB-n a TV-hez a frissítést. Most mutatja a tv-n, letöltötte a legújabb verziót, de most még kell valamit tennem? A smarthub-ba ha bemegyek ott nincs beállítás vagy applikációk, amit előzőleg olvastam. A szerviz menüben átállítottam A-ra a wifi régiót. Wifi működik rendesen a lakásban, de beállítottam a telefonom hot spotját is. Sajnos nem talál internetelérést a tv így sem. Mit tehetek még? UE40ES6540

köszönöm ha segítetek :smiling-face: Tünde

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,
A frissítést két módon tudod elvégezni.
Vagy bemész a terméktámogatás szoftverfrissítés, majd rámész a "most frissít" lehetőségre.
Ha ilyenkor internet-hez (akár RJ45 kábelen keresztül)  van csatlakoztatva a készülék, akkor automatikusan lefrissíti magát.
Másik lehetőség, a PC-re történő letöltés, majd a pendrive-ra való felmásolás.
Ha ezel megvagy akkor dugd be a pendriveot a TV készülékbe, majd navigálj be ugyan ebbe a menübe.
Fontos hogy ilyenkor is be kell lépni a szoftverfrissítés menüpontba, és rámenni a "most frissít" lehetőségre

0 tetszik
BenkeTünfe
First Poster
Beállítások
igen ez eddig megvan. és most sem talál hálózatot, pedig próbálom hotspottal is.
0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Ebben az esetben érdemes lehet megnézni a hálózatod állapotát.
Ezt a beállítások ->  általános -> hálózat -> hálózat állapota menüpont alatt találod.
Itt mit látsz pontosan? 
Tud a TV készülék csatlakozni a routerhez / telefonhoz. Illetve a router az internetre?

Érdemes lehet áramtalanítani a két készüléket (TV és router) egy kis időre majd újrapróbálni.
Illetve látsz valamilyen hibaüzenetet amikor próbálod csatlakoztatni a TV készüléket a wifi hálózathoz?


Ha semmi se akar működni, akkor érdemes lehet felvenned a kapcsolatot egy szervizzel.

Ők meg tudják állapítani ha esetleg tönkrement a készülékben a wifi modul, illetve az esetleges cserére is tudnak árajánlatot tenni.

0 tetszik
Members_Cbg69Rd
First Poster
Beállítások

Kedves Support!

Én is Wifi probléával küzdök. Régebben mindig újraindult a TV véletlenszerűen, és a külföldi fórumok javaslata alapján kivettem a wifi modult, azóta meg is szünt (tényleg az a sorozatú modul volt a televízóban, amit említettek hogy hibás széria...).

Azóta LAN-on ment a hálózat.

Most viszont vettem egy új modult, beszerelve viszont semmi. A vezetéknélküli  hálózat csak keres és keres, majd kilép.

(És egy kicsit melegszik is ott a TV hátlapja ahol a wifi modul van, ez normális?)

A TV: UE55ES8000

A Wifi régió "E"-n van, ezt esetleg próbáljam A-ra állítani én is?

Az új modul, amit beszereltem (ezt javasolták fórumokon):

WIDT20R

BN59-01148B

SWL-R55

Esetleg tudok helyette külső wifi-t használni? Ha igen, melyik samsung dongle-t kompatibilisek ezzel a készülékkel?

Üdv,

Gábor

0 tetszik