Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działający dozownik wody Samsung RS7547BHCSP

(Temat utworzony: 05-05-2019 07:40 PM)
17634 Wyświetlenia
poskus
Student
Opcje

Tak jak w temacie przestal działać dozownik wody w lodowce SidebySide wcześniej nie było żadnych objawów typu słabsze ciśnienie itp. Filtr wody zewnętrzny regularnie wymieniany co dziwne dystrybutor wody do kostkarki działa poprawnie. Przy naciśnięciu przycisku w dozowniku kompletnie brak jakiejkolwiek reakcji jedynie słychać jedynie klikanie w urządzeniu zamontowanym na górnej obudowie lodówki. Czy ktoś coś?? 

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
EwaK
Hotshot
Opcje

Hej @poskus :smiling-face: Resetowałeś urządzenie poprzez odłączenie od zasilania? Linia wodna nie jest zapowietrzona? Postaraj się przytrzymać chwilę dłużej wajchę od wody. Nie wyświetla się na wyświetlaczu żadna kłódka?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
Opcje

Cześć @poskus ,

Dzięki za info. Cieszę się, że udało się rozwiązać sprawę samodzielnie. Przekażę dobrą nowinę do @EwaK .

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
19 Odpowiedzi
Rozwiązanie
EwaK
Hotshot
Opcje

Hej @poskus :smiling-face: Resetowałeś urządzenie poprzez odłączenie od zasilania? Linia wodna nie jest zapowietrzona? Postaraj się przytrzymać chwilę dłużej wajchę od wody. Nie wyświetla się na wyświetlaczu żadna kłódka?

poskus
Student
Opcje

Kurde sam nie wiem co było problemem zresetowałem i tak jak pisałeś przytrzymałem przycisk ale około 30 sekund i..... zadziałało 😊

dziekuje za pomoc problem rozwiązany 

0 Like
Rozwiązanie
Opcje

Cześć @poskus ,

Dzięki za info. Cieszę się, że udało się rozwiązać sprawę samodzielnie. Przekażę dobrą nowinę do @EwaK .

Pozdrawiam.

0 Like
guba912
First Poster
Opcje

Witam, u mnie taki sam problem jak u kolegi wyżej, woda nie leci a kostkarka normalnie działa. Lodówka była ostatnio wyłączana z gniazdka i od tamtej pory woda nie działa, przytrzymywalam wajchę dłużej i nic to nie dało, co jeszcze mogę zrobić? 

0 Like
HubertK
Expert
Opcje

@guba912 Cześć!

Kiedy był zmieniany filtr wody? Czy na panelu widoczna jest jakaś czerwona ikonka? Czy słychać jakiś dźwięk po wciśnięciu podajnika dyspensera?

guba912
First Poster
Opcje

Filtr był zmieniany w połowie listopada. Na panelu nic się nie pojawia. Po włączenie waichy od wody jest taki dźwięk klik 

0 Like
GosiaZ
Navigator
Opcje

Cześć @guba912! Odłącz lodówkę jeszcze raz z gniazdka na ok. 10 minut (sprawdź także przy okazji, czy nie jest podłączona do przedłużacza). Jeżeli po resecie Twoja lodówka wciąż nie będzie podawała wody, najlepiej będzie skontaktować się z infolinią pod nr 801 172 678.

0 Like
guba912
First Poster
Opcje

Dzięki za wszelkie info, problem rozwiązany, odłączyłam lodówkę i przy okazji zawór od wody zakrecilam i odkrecilam i zadziałało 

0 Like
KamilF
First Poster
Opcje

Witam, u mnie sie pojawil problem bardzo podobny nie podaje wody, slychac klikniecie oraz to ze zalacza sie pompa sle niestety woda nie leci. Filtr wyminiony. Lodu niestety tez nie robi zrobilo sie to po nieuzywaniu jej przez tydzien. Jakies pomysly czy niestety serwis?? Probowane bylo resetowanie i filtra i wylaczanie z gniazdka. 

0 Like