Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lodówka Samsung RB37J506MSA

(Temat utworzony: 20-03-2018 07:47 AM)
1796 Wyświetlenia
babajedna
Student
Opcje

Dzień dobry lub raczej Dobry wieczór,

i gorąca prośba o pomoc.

Mam zamiar wymienić lodowkę. Wybór padł na RB37J506MSA. Wnęka ma dokładnie 60 cm.

Z jednej strony mam ścianę i maksymalnie 0,6 cm wolnej przestrzeni, z drugiej szafkę stojacą i wiszącą (czyli środek pusty). Czy ten model wymaga zapewnienie wolnej przestrzeni po bokach czy też spokojnie moge lecieć do sklepu i nabyć obiekt moich marzeń? 

0 Like
9 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Czołem babajedna. Niezmiernie mi przykro, jednak wszystkie nasze lodówki wolnostojące potrzebują co najmniej 5 cm od bocznych ścian lodówki aby zapewnić prawidłową jej pracę. W przypadku braku zachowania takich odstępów sprzęt będzie użytkowany niezgodnie z instrukcją obsługi i serwis może odmówić przeprowadzenia naprawy. Tutaj znajdziesz instrukcję:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201503/20150302165839960/DA68-02833T.pdf


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
babajedna
Student
Opcje

Pięknie dziękuję za odpowiedź, ale będę upierdliwa. :face-with-tears-of-joy: Jako żem baba, to i uparłam się ...na Samsunga, zatem pytanie następne. Czy model Samsung RB36J8855S4 mogę wcisnąć między ścianę a meble, bez wolnej przestrzeni po bokach? to model częściowo do zabudowy więc ...nadal mam nadzieję :face-with-tears-of-joy:

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 

 

0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
Opisana przez Ciebie lodówka jest lodówką z serii Kitchen Fit, w związku z czym można ją wstawić do wnęki. W przypadkach tej linii nie jest konieczne zachowanie 5-cio centymetrowych odstępów. :smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
babajedna
Student
Opcje

bardzo, bardzo dziękuję. Jeden problem mniej :face-with-tears-of-joy: Miłej niedzieli życzę :smiling-face:

0 Like
Tosca
First Poster
Opcje

Szkoda w takim razie, że folder reklamujący tę lodówke w prowadza w błąd, przedstawiając sprzęt pięknie wpasowany między szafkami, bez żadnych odstępów.

0 Like
ruda
First Poster
Opcje

Witam. A jaka powinna być minimalna odległość od ściany  za lodówką?

 

0 Like
Opcje

Cześć ruda,

Odległość lodówki od ściany to powinno być minimum 5cm. Wiem, że założyłaś nowy wątek, ale tutaj też wrzucam odpowiedź.

 

0 Like
MaciekKW
Apprentice
Opcje

Witam,

Proszę o informację - z której strony (prawa, lewa czy tył) znajdują się otwory wentylacyjne w tym modelu lodówki - RB37J506MSA. I czy to sa otwory którymi WYLATUJE ciepłe powietrze z agregatów - czy ttymi otworami powietrze jest zasysane ?

Pytam gdyż zdjęcia w folderach reklamowych pokazują tę lodówkę z gładkimi ściankami z obu stron - i to jest ewidentne wprowadzanie w błąd.

0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

@MaciekKW,

jeżeli już to kratki są w bocznych ściankach lodówki i nimi wylatuje ciepłe powietrze podczas gdy lodówka pracuje. Instalacja produktu opisana jest w instrukcji obsługi, zdjęcia w folderach reklamowych to zdjęcia poglądowe. Czy mogę Ci pomóc jakoś w temacie instalacji lodówki?

0 Like