Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar Dolby Atmos 7.1.4 | HW-N950 problem z Hdmi 2

(Temat utworzony: 16-05-2019 11:47 AM)
562 Wyświetlenia
voodoo69
Journeyman
Opcje

Witam 

Miał ktoś problem z Hdmi2 ?

Do tej pory od  odebrania nowego sprzętu   w tym tygodniu w Poniedziałek   korzystałem  tylko z Hdm1. Wczoraj   podłączyłem drugie urządzenie do Hdmi2 na soundbarze.  Pierwsze uruchomienie wszystko ok. Tylko chwilę testowałem.  Po powrocie z pracy drugie uruchomienie  i na Hdmi2 zaraz po uruchomieniu pojawiło się coś ala śnieg na obrazie z tego źródła. Coś ala źle  dawnije  źle ustawiona  antena . Szybko  wyłączyłem soundar . Po ponowym uruchomieniu na Hdmi2 mam tylko  komunikat na TV brak obrazu. Urządzenia które   nie są widoczne w HDMI działają poprawnie w HDMI1. Przy wystąpnieniu usterki nic nie  przepinałem podłąnczałem odłączałem . Wszystko tak jak zostawiłem  od rana . I   rano działało. 

Czy da się coś zresetowac na sounbarze jakoś inaczej sprawdzić te HDMi2 czy pozostaje tylko serwis?

Sprzęt  nowy , więc nie wiem czy do sprzedawcy nie pisać o wymianę na nowy  wolny od wad. 

Na czacie Samsunga zaproponowano tylko naprawę i  raczej z możliwością  dostarczenia samej belki . 

 

Miał ktoś podobny problem ?

0 Like
9 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@voodoo69 Wygląda mi na uszkodzony kabel HDMI lub gniazdo.

voodoo69
Journeyman
Opcje

Kabel Hdmi sprawny . Działa w Hdmi1 . Gniazdo nie wygląda na fizycznie uszkodzone,  a usterka wystąpiła bez wpinania wypinania  tego Hdmi. Po prostu uruchomilem soundbara po pracy i  zobaczyłem śnieg na obrazie. Po ponowym uruchomieniu soundbara  brak obrazu komunikat na tym gnieździe.

W ile dni  serwis taką usterke może naprawić? Mam niby  autoryzowany serwis w moim mieście . I czy trzeba  cały sprzęt  dostarczyć  to chyba ponad 27 KG.Czy istnieje możliwosć dostarczenia samej belki .

 

 

Nawet  poświeciłem  latarką teraz w to gniazdo i  jest idealne. Brak uszkodzeń mechanicznych .Nie wiem co tam mogło się stać z tym Hdmi .

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@voodoo69  Możesz dostarczyć samą belkę co do czasu naprawy masz do 30 dni. Przeważnie jest to 2/3 dni.

voodoo69
Journeyman
Opcje

A czy po numerze seryjnym można gdzieś sprawdzić na jakim etapie jest naprawa? I czy się zaczeła lub na coś czeka?

Sprzęt oddany do serwisu 23.  I jak na razie   z serwisu cisza :smiling-face: 

Autoryzowany serwis do którego oddałem sprzęt nie ma raczej  opcji sprawdzania statusu naprawy. W sumie nie ma żadnego śledzenia :face-with-tears-of-joy: 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @voodoo69,

Wyślij mi w wiadomości prywatnej numer seryjny.

 

Sprawdzę, na jakim etapie jest Twoja naprawa :smiling-face:

voodoo69
Journeyman
Opcje
Tu w linku nie mogę skorzystać . To co dostałem z serwisu ani nie jest numerem naprawy ani referencyjnym klienta Samsunga. Posiadam tylko jakieś ID na zleceniu nr zlecenia . No i swój numer seryjny sprzętu .
0 Like
voodoo69
Journeyman
Opcje

 918848000  to jest jakiś numer  o satysfkacji Samsunga   po naprawie ? Przynajmniej   tak na necie przeczytałem.

Nie zdązyłem dziś odebrać bo jeszcze w pracy byłem . A oddzwonić się nie dało.

 Według statusu na necie jak  i   dalej braku powiadomienia z serwisu. Sprzęt nadal jest w naprawie , więc nie wiem po co dzownili  pytać się o satyfakcje  po naprawie.  Jak przecież  nie skończyła się  jeszcze ;/

 

Kurczę w podobnym czasie składałem wniosek o wymianę dowodu .I   dowód wczoraj nawet  przed czasem odebrałem  A   naprawy  dalej jeszcze nie.

 

Max naprawa może trwać 30 dni czy to też może się przedłużyć ? Miało być  niby  max 2 do 3 dni 😜

Jak sam dostarczę to najbliższego autoryzowanego serwisu. 

Jednak  już na pewno  sprzęt dłużej  przebywa w serwisie niż nacieszyłem się nim po zakupie ;/ 

Ile to jeszcze może potrwać?

 

 

 

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @voodoo69,

 

Cierpliwości @voodoo69, jeśli naprawa się przedłuża pewnie sytuacja tego wymaga. Możesz telefoniczne skontaktować się z serwisem i sprawdzić lub cierpliwie poczekać serwis powinien się z Tobą kontaktować.

 

 

 

 

 

 

0 Like