Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa auto power link KS7000

(Temat utworzony: 19-12-2018 01:33 PM)
1608 Wyświetlenia
BigW
Explorer
Opcje

Witam,
Od kilku dni posiadany przeze mnie soundbar HW-K360 nie włącza się automatycznie z TV KS7000. Problem pojawił się po tym jak próbowałem sparować słuchawki bezprzewodowe z TV. Od tego czasu pomimo włączonej opcji auto power link i blutooth soundbar musze włączać ręcznie. Próbowałem ponownego parowania przytrzymując przycisk play oraz resetowania ustawień fabrycznych TV. Nic nie pomogło. Raz na jakiś czas po ponownym sparowaniu soundbar uruchomi się z TV ale po 2,3 uruchomieniach ponownie ta opcja nie działa.


Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
BigW
Explorer
Opcje

Update. Problem zniknął po wczorajszej aktualizacji systemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BigWCzy w TV masz taki firmware wer 1231 ? a soundbar taki wer 1006 ?

0 Like
BigW
Explorer
Opcje
Tak, w TV mam 1231. W soundbarze nie mam pojęcia, nie wiem jak to sprawdzić. Chciałbym jeszcze dodać, że przed wcześniej nie było z tym problemów.
0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @BigW

 

Rozumiem, że łączysz sounbar z telewizorem za pomocą kabla optycznego.

 

 

0 Like
BigW
Explorer
Opcje
Cześć, łączę soundbar za pomocą blutooth. Przepraszam, powinienem się wyrazić jaśniej. Chciałbym podkreślić, że przed próbą parowania słuchawek (która ostatecznie się nie powiodła) nie miałem problemów z automatycznym włączaniem się soundbara.
0 Like
BigW
Explorer
Opcje
Przepraszam, że post pod postem ale chciałbym dodać, że zauważyłem, że automatyczne włączanie z TV działa kiedy między wyłączeniem a włączeniem TV jest kilka, kilkanaście sekund. Natomiast przy dłuższej przerwie już nie działa.
0 Like
GrzegorzC
Explorer
Opcje

Hej

Zadzwoń na infolinię,obsługa połączy się zdalnie z twoim TV i sprawdzą gdzie leży przyczyna tego typu zachowania.

 

 

          

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
0 Like
BigW
Explorer
Opcje

Dzięki za radę. Niestety zdalna pomoc Samsunga to jeden wielki żart i kpina z klientów. Zgłosiłem prośbę o pomoc zdalną, umówiłem się na konkretną godzinę i zero kontaktu z ich strony. Póki co zostałem z niedziałającym soundbarem.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BigWNa jaki dzień się umawiałeś i godziny ? Czy masz ustawione w telefonie odrzucanie połączenie zastrzeżonych ?

0 Like
BigW
Explorer
Opcje

Hej, umawiałem się na 29.12 pomiędzy 9 a 9:30. Z telefonem w ręku siedziałem do 11. Zero kontaktu. Kolejną próbę umówiłem na czwartek, może się odkopią. W międzyczasie zgłosiłem to na fb, zabrali mój nr telefonu i numer seryjny TV i obiecali coś załatwić. Bardzo bym chciał, żeby pracowano nad rozwiązaniem mojego problemu a nie dopraszać się aby z wielką łaską ktokolwiek się tym zainteresował.

0 Like