Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Add Wash

(Temat utworzony: 22-02-2019 06:30 PM)
1318 Wyświetlenia
Inezz
Journeyman
Opcje

Witam. Mam problem z pralka. Podczas prania zgodnie z instrukcją zatrzymuje pranie, otwieram Add Wash, dorzucam pranie, zamykam i włączam dalej start. Wszystko ok ale pralka nie rusza dalej. Nawet po dłuższym czasie, po kalibracji i na każdym możliwym programie dzieje się tak samo. Czy ktoś tak miał i znalazł rozwiązanie?

0 Like
18 Odpowiedzi
Bartek3
First Poster
Opcje

Witam. Mam ten sam problem z funkcją add wash. Właśnie zgłosiłem piąty raz usterkę.  Miałem już wymieniany trzykrotnie moduł elektroniczny i drzwi i problem wystepuje nadal. Teraz wystąpie o wymianę pralki lub zwrot pieniędzy. Moje pytanie jest takie, czy wszystkie te modele mają ten sam problem??? Nie ukrywam że jestem zwolennikiem waszej firmy A sama pralka odpowiada mi pod względem wymiarów i funkcji. Po prostu chciałbym taka sama pralkę ale jak się okaże kolejna wadliwa to zmienię zdanie o firmie samsung i zacznę kupować konkurencyjne sprzęty. Co mam zrobić bo już sam nie wiem. 

0 Like
Opcje

Cześć @Bartek3,

Tutaj na forum Twój przypadek jest chyba drugim, więc ciężko powiedzieć o większej skali takiej usterki.

Możesz ewentualnie skontaktować się z infolinią Samsunga. Może tam będą w stanie podpowiedzieć, czy takie usterki zdarzają się częściej.

 

0 Like
Robert212
Student
Opcje

Witam, kilka dni temu u mnie też pojawił się ten sam problem, po wciśnięciu pauzy w celu odrzucenia prania pralka nie wznawia prania i trzeba uruchamiać program od początku. Jutro dzwonię do serwisu, jak naprawią to napiszę co się stało. 

0 Like
Opcje

Cześć @Robert212,

Daj znać czy po naprawie usterka została usunięta.

0 Like
Robert212
Student
Opcje

Dzień dobry. Dziś przyjechał serwis z Samsunga, diagnoza - płyta główna do wymiany. 10 minut i pralka naprawiona. Na szczęście na gwarancji :smiling-face:

Ciekawe ile by kosztowała naprawa pogwarancyjna? 

Pozdrawiam 

Robert 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Robert212  To pytanie trzeba zadać w serwisie my na forum nie znamy kosztów cześci i robocizny przez serwis. Tu możemy gdybać o kosztach.

Robert212
Student
Opcje
Tak wiem, to było raczej pytanie retoryczne. Ale może ktoś kiedyś musiał za to zapłacić i się tym z nami podzieli 🙂
0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć Robert212, 

Skoro miałeś technika na miejscu to mogłeś zapytać o cenę elementu :smiling-face: Żarcik oczywiście :smiling-face:

Cieszę się, że problem został rozwiazany.

Miłego użytkowania :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Robert212  Ceny cześci też się zmieniają. Chcesz się dowiedzieć napisz tu http://mixremedia.eu/

0 Like