Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pralka i suszarka z obsługą WIFI współpracujące ze SmartHome

(Temat utworzony: 08-04-2018 09:56 PM)
2250 Wyświetlenia
gfq
First Poster
Opcje

Witam,

 

Chciałbym dobrać pralkę z serii AddWash i suszarkę (osobne urządzenia, 9kg) w kolorze białym współpracyjące z aplikacją SmartHome (oba urządzenia muszą posiadać WiFi) do których można wykorzystać łącznik SAMSUNG SKK-DD lub inny kompatybilny

Bardzo proszę o pomoc - czy ktoś może mi podać modele spełniające powyższe?

0 Like
3 Odpowiedzi
Opcje

Cześć gfq,

Łącznik SKK-DD jest uniwersalny, powinien pasować do większości modeli pralek pełnowymiarowych (czyli o głębokości 60cm).

Pralkami spełniającymi Twoje oczekiwania jest na przykład model: WW90K7415OW.

Jeśli zależy Ci na szybkim praniu to z nowych quick drive-ów:

WW90M741NOA,

WW90M644OPW.

Wszystkie modele są białe, mają Add Wash oraz Smart Control i 9kg pojemności.

Do wszystkich tych modeli będzie również pasował wybrany łącznik.

 

Z suszarką sprawa jest o tyle trudniejsza, że Samsungi nie posiadają możliwości współpracy z aplikacją Smart Home, co za tym idzie nie mają Wi-fi.

Jeśli nie jest to dla Ciebie kluczowe zerknij na poniższe modele:

DV90M6200CW

DV90M52003W.

Poza Smart Controlem spełniają one wszystkie Twoje oczekiwania i można je połączyć z podanymi wyżej pralkami.

 

 

 

0 Like
KJSAM
First Poster
Opcje

Cześć,

od roku jestem użytkownmikiem 1. Pralki samsung z Wi-Fi, piekarnika Sanusng z Wi-Fi, klimatyzatora Samsung z Wi-Fi.

Wszystko w założeniu działać z aplikacją Smart Home Samusnga. Niesetey apikacja jest wielką katastrofą. Cały czas "gubi" parowanie z urzadzeniami i pokazują się jako niedostępne / wyłączone. Dodatkowo, cały czas wylogowuje się z konta samsunga, co za tym idzie, żeby jej użyć trzeba wklepać e-mail oraz hasło (nie, nie zapamietuje ani logiunu (pomimo zaznaczenia) ani hasła.

Ogólnie jest bardzo nie praktyczna i jej nie uzywam...a miało być tak pięknie 😕

Dodatkowym "kwiatkiem" jest fakt, że nie możesz ot tak po prostu sterować / sprawdzać stanu piekarnika czy pralki - trzeba najpierw włączyć "smart control" na użądzeniu po każdorazowym jego włączeniu. Czyli, jeśli zapomnisz to zrobić i będziesz chcał sprawdzć jak tam sprawa pieczeni, to czeka Cię wycieczka :smiling-face:

Jeśli bardzo zależy Ci na opcji sterowania przez telefon, to zacznij od poczytania opinii o aplikacjach. Ja tego nie zrobiłem i teraz się wkurzam :].

A tak bardziej ogólnie, to jesteśmy zadowoleni ze sprzętów Samsuga - robią swoje, choć czasem pralka przez "ekologiczność" nie rozpuści do końca detergentu.

0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć KJSAM,

Dziękuję Ci za przekazane uwagi i jednocześnie pragnę Cię poinformować że obecnie nad aplikacją trwają prace pełną parą aby pozbyć się wszelkich niedogodności :smiling-face:

Mam nadzieję że prace nad aplikacją spowodują że będziesz mega zadowolony z mozliwości sterowania przez aplikację :smiling-face:

0 Like