Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Piekarnik + mikrofala NQ50H5537KB nie dopieka ciast od spodu

(Temat utworzony: 02-04-2019 09:23 AM)
12508 Wyświetlenia
Stach
Journeyman
Opcje

Witam. 

Mam ogromny problem z kuchenkną kombinacyjną (mikrofala + piekarnik). Kolejny wypiek z rzędu nieudany. Piekę na programie konwekcj, który jest jedynym możliwym programem do pieczenia np. ciast czy pizzy. Spód ciasta jest zawsze nieupieczony. Próbowałem różnych wariantów temperaturowych i czasowych. Nawet 2 godziny w 200 stopniach nie dają rady -od góry spalone od spodu białe. Z tego co udało mi się wyczytać, piekarnik nie posiada grzałek dolnej i górnej. Piecze jedynie ciepłe powietrze termoobiegu. 

Pytanie do Was, czy macie podobny problem?

Nie wiem czy jest to wada konstrukcyjna czy posiadam wadliwy piekarnik. 

Jest to bardzo przygnębiające, że piekarnik za 2 tyś. złotych nie potrafi upiec ciasta, które potrafił upiec piekarnik za 400zł. 

0 Like
89 Odpowiedzi
aga1955
Explorer
Opcje

Dziękuję :smiling-face:

0 Like
Anix87
First Poster
Opcje
Czy moze skontaktowac sie ze mna Pani na priv?
0 Like
Emka
First Poster
Opcje

Witam, poproszę o wzór takiego pisma, mam ten sam problem... Dziękuję

0 Like
koronka20
First Poster
Opcje

Witam, szkoda ze trafiłam na ten post dopiero teraz. Niestety tez zostałam oszukana przez firmę SAMSUNG ! Ten „piekarnik z funkcja mikrofali”  to bubel za 2000 zł ! Myślałam ze tylko ja mam problem z pieczeniem... kupując ten BUBEL brałam również pod uwagę ilość zajmowanego miejsca w mojej małej kuchni, a ze byłam ogromnie zaskoczona ze mogę mieć i piekarnik i mikrofale w jednym tym samym zaoszczędzić miejsca w kuchni tym bardziej zdecydowałam się na ten BUBEL. Niestety piekarnik mam już od kilku lat i reklamacja nie wchodzi w grę niestety nie stać mnie żeby co 3 lata kupować nowy sprzęt także muszę zostać z tym BUBLEM... wymiary tego BUBLA są nietypowe dlatego nawet jakbym zdecydowała się na wymianę nie sadze żebym znalazła piekarnik o takich wymiarach z innej firmy a w życiu nie zdecyduje się juz na piekarnik z firmy SAMSUNG ! Także po wymianie zostałabym z dziura w szafkach a nowy piekarnik musiałabym postawić chyba w innym pokoju. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY PLANUJĄ ZAKUP TEGO SPRZĘTU!!!

aga1955
Explorer
Opcje

Wysłałam do Ciebie wiadomość na priv :smiling-face:

Ahoj1
First Poster
Opcje

czy moge prosic o pomoc jak napisałas reklamacje?

0 Like
Rozwiązanie
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

[KOMUNIKAT]

w związku z pojawiającymi się na forum opiniami Klientów o tym, że piekarnik NQ50H5537KB/EO nie spełnia oczekiwań w zakresie dopiekania potraw - prosimy posiadaczy tego urządzenia o kontakt z Infolinią Samsung pod numerem 801 172 678 (pon-pt 8:00-20:00, sob. 8:00-17:00). Autoryzowany punkt serwisowy dokona bezpłatnego sprawdzenia piekarnika. W momencie potwierdzenia nieprawidłowej pracy produktu zostanie on bezpłatnie naprawiony.

Zenon2
First Poster
Opcje

Witam. Poproszę również o wysłanie bliższych informacji jak się zabrać za reklamację tego badziewia. Nie potrafię napisac do Pani na priv. Chyba jestem juz za stary. Pozdrawiam


@aga1955  napisał(a):

Wysłałam do Ciebie wiadomość na priv :smiling-face:


 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Zenon2Są gotowe wzory jak napisać reklamacje z tytułu rękojmi Klik i tutaj Klik

Agurka1979
Student
Opcje
aga1955 mogę prosić informację jak to zrobić, w czerwcu kończy się dwuletni okres reklamacji mojego sprzętu, ja myślałam że taki urok tego pseudo piekarnika.
0 Like