Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

smart view - brak klawiatury

(Temat utworzony: 20-10-2017 12:16 PM)
9241 Wyświetlenia
vitia
Student
Opcje

Witam. 

Zainstalowałem aplikację na tablet z androidem. Wszystko ok - połączyło z wifi, z tv. Ale tylko za pierwszym razem miałem opcję wprowadzania tekstu z klawiatury na tablecie. Teraz, gdy na na yt próbuję coś wyszukać działa wszystko poza klawiaturą. Nie pojawia się na tablecie. 

Próbowałem odłączyć i ponownie połączyć z internetem zarówno tv jak i tablet. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie aplikację smart view. Zero efektu.

 

Pilota mam. Klawiatury specjalnie dla tv nie mam zamiaru kupować. Klawiatura na tablecie była w sam raz. Jak ją przywrócić?

0 Like
8 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @vitia

 

Aplikacja Smart View pozwala na wykorzystanie klawiatury w przeglądarce Webbrowser lub w systemowym wyszukiwaniu treści. W aplikacjach typu Youtube, Ipla, itp. klawiatura nie będzie wyświetlana. Sprawdź na przeglądarce Webbrowser tam powinna działać bez problemu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
vitia
Student
Opcje

Faktycznie. Dałbym głowę, że i na youtubie to działa(ło), no i latałym już bez głowy... Pewno dlatego, że gdy przez przeglądarkę wchodzimy na youtube, to klawiatura jest.

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Postuluję jednocześnie by i w aplikacji youtube była możliwość wpisywania z klawiatury. To przecież bez porównania wygodniejsze!

 

Pozdrawiam.

0 Like
paulineczka2701
First Poster
Opcje

Witam u mnie w TV nie działa klawiatura na przeglądarce co robić???  W ustawieniach nic nie ma.  Zgłaszać do serwisu??? 

0 Like
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @paulineczka2701

 

Podaj proszę jaki model TV oraz jaką klawiaturę posiadasz?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
wip600
Student
Opcje

Hej,

Mam TV Samsunga UE43KU6402. Dawno nie korzystałem ze Smart'a. Teraz po odpaleniu okazało się, że w WEBBrowser zniknęła klawiatura systemowa. Mogę wybierać jedynie proponowane strony itd. 

Sprawdzałem w YT i tam jest wpisywanie z poziomu YT. WEBBrowser nie posiada żadnych ustawień co do klawiatury. Znalazłem opcję "resetowania ustawień przeglądarki" ale nic to nie zmieniło. W ostatnio otwieranych pozycjach widnieją te same strony, a po kliknięciu w pasek adresu dalej klawiatury systemowej brak.

Co teraz? Serwis? Resetować TV do fabrycznych? 

 

Pozdrawiam,

wip600

0 Like
KarolW
Pathfinder
Opcje
Hej @wip600

Myślę, że najlepiej wykonać reset odbiornika. Raczej pełny reset a nie smarta. Znajdziesz ją w :

Ustawienia -> Pomoc techniczna -> Diagnostyka -> Resetuj.

Powinno to pomóc. Jeżeli nie dzwoń na infoinię i poproś o zdalny Factory reset.
wip600
Student
Opcje
Dam znać czy pomogło. Dzięki.
0 Like
wip600
Student
Opcje

Wróciło.

Niestety nie udało mi się samemu wykonać resetu. W polu wyboru pinu również nie miałem możliwości wklepania cyferek. Poprosiłem o "pomoc zdalną" pracownika Samsung. Również nie obyło się bez problemów. Bardzo miła pani z infolinii resetowała odbiornik 3 razy ale się udało. TV wrócił do ustawień fabrycznych i klawiatura ekranowa również wróciła. 

Dziękuję za podpowiedź. 

0 Like