Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem MU7042 znikające ARC dla amplitunera

(Temat utworzony: 08-10-2018 07:11 AM)
1242 Wyświetlenia
bronet
Apprentice
Opcje

witam. Mamy problem ze "znikającym" co kilka dni amplitunerem z tv 65MU7042. Odznaczenie opcji UHD color nie daje efektu, Dźwięk tylko z tv bez możliwości przejścia na głośniki zewnętrzne. Żeby ponownie się pojawił trzeba odłączyć zasilanie od tv i odczekać kilka minut i potem ponowna konfiguracja .

Oprogramowanie zaktualizowane. Problem występuje na dwóch tv . wersja 65 cali MU7042 amplitunery Marantz seri 5 i 6

zmiany kabli hdmi , nic nie skutkuje ... Port ARC .

0 Like
35 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@bronet
Nie wiem, czy Cię pocieszę, czy zasmucę, ale wszystkie modele tv z oprogramowaniem w wersji 1155.1 mają problemy ze złączami HDMI. Sprawa zgłoszona. Trwają prace. Problem ma zostać usunięty w najbliższej aktualizacji. Nie wiem, czy mogę, ale trudno najwyżej dostanę opr :winking-face: wiem, że aktualizacja ma pojawić się w marcu.
U mnie w przypadku modelu Q7F, telewizor zapomina, że ma jeszcze do obsługi dekoder sat i powinien go włączyć, czego oczywiście nie robi. 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
bronet
Apprentice
Opcje
w poprzednich wersjach oprogramowania też był ten problem. Przy tej samej konfiguracji w modelu tv 46D7000 problem nie występował.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jeżeli po aktualizacji, problem będzie występował, będziesz musiał to zgłosić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
bronet
Apprentice
Opcje

Problem pojawia się nie tylko u mnie,

mam nadzieje ze coś wkońcu poprawią 

0 Like
JacekK1
First Poster
Opcje

Mam telewizor ue55h6400 i tez mam taki problem,arc znika i dopiero po odłączeniu od gniazdka odbiornik wraca.Co to moze być,czy to tez sprawa oprogramowania?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JacekK1A masz taką wer 2890.2 firmware czy inną ?

0 Like
JacekK1
First Poster
Opcje

 Jak to sprawdzić?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JacekK1Aktualizacja oprogramowania
Pomoc techniczna > Aktualizacja oprogramowania Sprawdź wersję oprogramowania telewizora i w razie potrzeby zaktualizuj je. Jeśli telewizor jest połączony z Internetem, aktualizacja oprogramowania nastąpi automatycznie. Jeśli nie chcesz, aby oprogramowanie było aktualizowane automatycznie, wybierz dla opcji Aktualizacja autom. (Aktualizacja oprogramowania > Aktualizacja autom.) ustawienie Wyłączone.
Aktualizacja oprogramowania przez Internet Pomoc techniczna > Aktualizacja oprogramowania > Akt. teraz Wybierz opcję Pomoc techniczna > Aktualizacja oprogramowania > Akt. teraz. Aktualizacja przez Internet umożliwia pobieranie i zainstalowanie aktualizacji bezpośrednio z Internetu.

0 Like
JacekK1
First Poster
Opcje
Jak próbuje zaktualizowac to jest komunjkat ze jest juz najnowsza wersja i co teraz?
0 Like