Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

55MU8002 - odstaje tylna klapka/zaślepka obudowy telewizora

(Temat utworzony: 10-01-2018 08:08 PM)
1493 Wyświetlenia
Ljonel
Explorer
Opcje

Tak jak w temacie.

Próba docisnięcia zaślepki działa tylko przez kilka sekund, po chwili zaślepka wyraźnie odstaje od obudowy TV.

Też tak macie ? mu.jpg

0 Like
15 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To nowy nabytek?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ljonel
Explorer
Opcje
Tak, TV ma lekko ponad miesiąc, w sumie nie wiem od kiedy odstaje... 😮
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Nie wiem jak wygląda montaż podstawy w tym modelu, ale być może coś poszło nie tak, jakieś przekoszenie i naprężenia powodują jej odstawania. Mogą to również powodować źle ułożone przewody.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ljonel
Explorer
Opcje

Masz na myśli nie tą zaślepkę...

Ona nie ma związku ani z podstawą ani z przewodami... zdjęcie powyżej zobacz...

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Problem w tym, że zdjęcie wykonane w ten sposób nie bardzo pokazuje o co chodzi. 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ljonel
Explorer
Opcje

back.jpg

A teraz ?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Teraz to jest bez klapki i nie widać jak odstaje. :winking-face: Nie możesz jakoś z boku wzdłuż krawędzi?
Być może gdzieś jest jakiś nadlew, który można samemu usunąć.
Co jest w tej przestrzeni pod klapką?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ljonel
Explorer
Opcje

Przesyłam więcej zdjęć, wszystko widać jak na tacy...

Proszę o informację czy da się coś z tym zrobić czy od razu zgłaszać problem na gwarancję...

 

 
 

 

 

 

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Teraz widać, faktycznie odstaje. A możesz pokazać tę przestrzeń pod klapką. Jest pusta, czy coś jest tam upchnięte?
Na razie wszystko wskazuje na fakt, ze gniazda mają słabe trzymanie, ale być może coś ją wypycha, dlatego chcę zobaczyć co jest pod.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like