Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

55MU8002 - odstaje tylna klapka/zaślepka obudowy telewizora

(Temat utworzony: 10-01-2018 08:08 PM)
1528 Wyświetlenia
Ljonel
Explorer
Opcje

Tak jak w temacie.

Próba docisnięcia zaślepki działa tylko przez kilka sekund, po chwili zaślepka wyraźnie odstaje od obudowy TV.

Też tak macie ? mu.jpg

0 Like
15 Odpowiedzi
Ljonel
Explorer
Opcje
Wszystko widać na zdjęciach powyżej, klapka zaślepia dodatkowe złącza, w środku jest "pusto", nic nie pręży itd.
Na klapce są dwa bolce, które wchodzą w otwory na obudowie TV - zdjęcie 3 i 4.
0 Like
Ljonel
Explorer
Opcje
Ktoś z Samsunga może się odnieść do sprawy ? Czy trzeba technika z serwisu wzywać i uruchamiać gwarancję ?
0 Like
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć Ljonel

 

W tej sytuacji jeśli powstało to przy standardowym użytkowaniu sugeruję zgłosić do serwisu.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Tom16v
First Poster
Opcje

Mam ten tv od 3 dni i mam to samo czyli po podlaczeniu netu po kablu klapka tez odstaje troszke lipa no i brak rynienki do schowania ladnie kabla jak w nodze .Ten co to projektowal to byl chyba pijany .Ogolnie telewizor super jestem zadowolony.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Pozwolę sobie zażartować. :winking-face:
Dobrze, że niektórzy oglądając tv patrzą na ekran, a nie na jego tylną obudowę. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:
A co do wady konstrukcyjnej, to fakt, kiepsko. Dobrze, że to placki nie front.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Tom16v
First Poster
Opcje
Dokładnie :winking-face: a na marginesie jak mozna byc tak przytrzymanym zeby zaprojektowac tak ladna noge ze schowanymi kablami i spier.... Taka klapke bez rynienki na kabel ehh
0 Like