Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Saundbar Samsung HW-K450

(Temat utworzony: 19-02-2019 10:07 AM)
781 Wyświetlenia
JuliTtka552
Apprentice
Opcje

Witam, mam problem z saundbarem, pewnego dnia po włączeniu subufer zaczął cicho wydawać bas, dopiero przy głośności 25-35 coś zaczyna słychać ale z daleka jak by wogule nie działał, czy ktoś ma jakiś pomysł z jakiego to powodu? Stawienia nic nie dają, mam go 8 mies, a żeby oddać go na gwarancję chce być pewna że to nie jakaś błachostka

 

Przeniosłem wątek z "Dyskusje ogólne" do "Sprzęt audiowizualny" /RadekK

0 Like
7 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@JuliTtka552 co oznacza, że ustawienia nic nie dają? Poziom dźwięków ustawiony z poziomu listwy, czy innego urządzenia sterującego? Czy zestaw był resetowany/przywracany do ustawień fabrycznych?

 

I teraz jeszcze jedna ważna sprawa. Czekamy aż moderacja przeniesie temat do właściwego działu - Sprzęt Audiowizualny. To tam właśnie powinien znaleźć się ten wątek. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
JuliTtka552
Apprentice
Opcje

Tak, przywracałam go do fabrycznych ustawień, nic nie pomogło, na pilocie ustawiałam moc basu i inne też nic nie pomaga, pisali ze położenie też ma znaczenie, dawałam go wszędzie, też zero skutku, bardzo słabo go słychać

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@JuliTtka552 oczywiście głośnik niskotonowy bez problemu łączy się z listwą? Nie masz w pobliżu żadnych urządzeń, które mogłyby zakłócić łączność bezprzewodową listwy i głośnika?

Oczywiście telewizor i soundbar posiadają najnowszą wersję oprogramowania? Nie wiem jaki tv posiadasz, ale w przypadku sprzętu Samsunga, pilot od listwy staje się zbędny. Wszystkie ustawienia dźwięku dostępne są z poziomu telewizora.

W moim przypadku pilot od zestawu audio leży i kurzy się. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
JuliTtka552
Apprentice
Opcje

Po włączeniu na pilocie przycisku pierwsze się włącza listwa a po 5sek dopiero subwoofer, jest drukarka obok ale ona jest odłączona z zasilania gniazdka, poza tym mam telewizor Sony(na ścianie) i zaraz pod nim jest listwa, jeżeli chodzi o oprogramowanie to raczej tak bo mam go niecałe 8mies więc nie wiem czy już wyszły nowe, spróbuję jeszcze raz zresetować i telewizor i saundbar, może to coś pomoże, chodź raz już próbowałam, w telewizorze w ustawieniach dźwięku było tak że listwa stawała się glosniejsza ale basy stały w miejscu, dzięki spróbuję jeszcze raz i dam znać :smiling-face: 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@JuliTtka552 to że listwę masz od 8 miesięcy nie oznacza, ze masz najnowszy soft. To starsza linia modelowa i nie wiemy z którą wersją softu opuściła fabrykę.

Proponuję wejść na stronę: https://www.samsung.com/pl/support/model/HW-K450/EN/#downloads - pobrać pliki z aktualizacjami i je zainstalować. Na tej stronie znajdziesz również instrukcję, jak tę operację przeprowadzić.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rafa_R1
First Poster
Opcje

Witam

Mój głośnik basowy też przestal calkowicie wydawać dzwiek, powrot do ustawien poczatkowych tez nic nie daje.

Zadzialo sie to z dnia na dzien

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like