Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 19-11-2018 09:53 AM)
562 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Chmelda
First Poster
Možnosti
Chystám se koupit Gear S3, upřímě, trochu mě to co tady čtu, odrazuje. Dotázal jsem se na supportu zda už mají tento problém vyřešen a jak ho případně hodlají řešit a přišla mi tato odpověď.

"děkuji Vám, že jste navštívil naše internetové stránky Samsung a využil možnost nás kontaktovat touto cestou.
Situace v rámci výdrže baterie se bude řešit opravným updatem, nicméně v tuto chvíli bohužel nemáme bližší informace ohledně vypuštění tohoto updatu a proto Vám nemohu sdělit přesný termín, kdy bude situace napravena.
Samsung má v tuto chvíli v portfoliu nové Galaxy watch, tudíž doporučuji zvážit, zda by se Vám nevyplatilo zakoupit novější model, který má navíc voděodolnost do 5 Atm a je tedy možné jej používat na plavání.
https://www.samsung.com/cz/wearables/galaxy-watch-r800/
V případě jakýchkoliv dalších otázek mě neváhejte opět kontaktovat. Můžete také využít naše služby Samsung Live Chat, bezplatnou zákaznickou linku 800 726 786 nebo se připojte k diskuzi na Samsung Community."
Trochu tomu nerozumím, jak mohou prodávat něco o čem vědí, že to nefunguje??

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Cena Gear S3 je teď velmi lákavá, nebýt tohoto problému, asi by při výběru hrála roli právě cena. Novější model je výhodnější koupit jednak s výhledem do budoucna, lepší podpora, aktualizace, nové funkce, ale mj. nabízí právě delší výdrž baterie a větší odolnost proti vodě. Mám S3 Frontier asi dva měsíce od zakoupení a problém s baterkou buď nemám, nebo ho jen nepozoruji, protože nemám srovnání s výdrží z dřívější doby. Nabíjím každou druhou noc. Výběr je na Vás, ale obecně  bych raději volil aktuální model na úkor. fin. úspory.

0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

Mám to uplně stejně, asi půjdu do Gear S3 a doufat, že vše bude OK.  8500 za hodinky se mi dávat nechce.  Současná cena gear s3 je podstatně příjemnější 🙂 Aktualizoval jste sofware, nebo již mají hodinky poslední "problémový" software?

Díky za info

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Ahojte, neviem čo znamená posledný problémový software, ale mne to funguje bez problémov na poslednej dostupnej aktualizácii. Od 2,5 dňa po niečo cez 3dni používania. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Koupil jsem je a aktualizoval vše co šlo, takže bych měl mít poslední "problémový" update. Koupil jsem, ikdyž jsem to tady pročítal a o možných komplikacích jsem věděl. Pěvně věřím, že Samsung si s tím poradí a nevadí :smiling-face: 

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Mě to připadá jako obchodní tah. Přinutit zákazníky ať si radši koupí nový model...

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To je konspirační teorie, ale přiznávám, že to tak může vypadat.

0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

Taky mě, to tak přišlo, ale koupím S3 Frontier 🙂 za ty peníze!

A doufám, že to bude, makat, už mám za sebou pokus s amazfit bip a nic moc.

Ještě mám dotaz, zamyká se Vám displej, při aktivitách? U amazfitu se mě aktuvita vypínala nechtíc rukávem...

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

V sobotu mi telefon oznamil aktualizaci hodinek, resici prave problemy s baterii. Vzhledem k oprave v servisu, ktera probehla pred 10 dny a aktualni vydrzi hodinek az 4 dny na jedno nabiti, takova vydrz nebyla ani kdyz byl uplne nove, jsem aktualizaci zatim ignoroval a pockam si na zkusenosti lidi :smiling-face:

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti
Pri aktivite sa displej vypína, aplikácia nie... aspoň sa mi to ešte nestalo. Tlačidlá na boku sú také priliehavé, že ich pokrčením v zápästí nestačíš.
0 Like